Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szédülés ecigizés közben?

Szédülés ecigizés közben?

Figyelt kérdés

Hali, olyan kérdésem lenne hogy meddig tart az hogy nagyon picit szédülni szoktam ecigizés közben? Vagy ez mindig is ilyen lesz és nem lehet hozzászokni? Néha szoktam szívni mivel nem vagyok nagy cigis de szeretném többet használni ha már van.Soha sem cigiztem mivel egyszer beleszívtam és fújj, viszont az ecigi bejön és szoktam néha használni de ha használom nagyon picit szédülök gondolom a nikotin miatt mivel nincs hozzászokva a szervezetem.

Köszönöm a válaszokat.



júl. 23. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért szédülsz, mert nem sima levegőt szívsz be
júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha gyakran elkezded szívni minden nap akkor fokozatosan kevésbé fogsz szédülni ,de inkább ne szokj rá
júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig szédülni fogsz.
júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
júl. 24. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
2024-ben már ciki dohányozni. Mindenkinek az lesz a legjobb, ha nem szoksz rá. Na jó, a dohánycégeknek nem.
júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!