Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál le a cigarettáról?

Hogyan szoktál le a cigarettáról?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta dohányzom. Most vagyok 27, volt 2 év szünetem, amikor terhes voltam, de sajnos utána vissza szoktam, napi 1 doboz elmegy. Szeretnék leszokni róla, de megmondom őszintén, hogy szeretek dohányozni, ez az ”en időm" amikor 5 percre elszaladok a gyerekektől, amíg elvannak, játszanak stb.. Neked mi segített a leszokásban?
júl. 20. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem szoktam rá a cigarettára, de a keresztanyám elment egy ilyen hipnotizációs szertartásra és azóta eszébe sem jutott cigarettához nyúlni.

Igaz nem volt kevés pénz, de a cigaretta ára pár hét/hónap alatt már több is lesz, mint ez volt, és nem roncsolódik ah egészséged.

Egyébként jó hallani, hogy le akarsz szokni.

Sok szerencsét!! 🩷

júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek ezek a tippek segítettek

[link]

Sok sikert! :)

júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a champix nevű gyógyszerral szoktam le ,22 év dohányzás után.
júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam le a cigarettáról, hogy elmentem az orvoshoz, mert fájt a torkom.

Az orvos megkérdezte, mennyi cigit szívok, mert nagyon érdes a lélegzetem. Gondoltam, ez nem jelent semmi jót.

Amikor hazafelé mentem , rá akartam gyújtani.

De aztán arra gondoltam, hogy most, vagy soha.

Leraktam a cigarettát,mégpedig úgy, hogy mindig volt nálam cigi, és az a tudat, hogy bármikor rágyújthatnék, ez adott erőt, hogy ne gyújtsak rá.

júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"ez az ”en időm""

5 percekre lopott egészségnek ártó szabadidő.

Több megbecsülést érdemelsz, add meg magadnak - többet, jobbat és más formában.

júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Találj magadnak egy nem káros énidő tevékenységet. Meditálj 5 percet, nézz meg egy számodra kedves videót, készíts egy gyümölcsitalt, olvass egy kicsit stb.


Én nem dohányzok és nem is dohányoztam, de ha belegondolsz és nem riaszt el mindaz a negatív hatás, amit a cigi okoz/okozhat, akkor tényleg semmi...igénytelen az egész, büdös vagy tőle, rontja a fogaid, bőröd, körmöd, hajad, tüdőd, belső szerveid, állóképességed, öregít, halálos betegségekhez vezethet, rossz példát mutatsz a gyerekednek, és még a pénzt is értelmetlenül viszi. Az önromboló emberek nem tisztelik és szeretik magukat. Ilyen ember akarsz lenni?

júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!