Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Covidosan, betegen ti rágyújto...

Covidosan, betegen ti rágyújtottatok?

Figyelt kérdés

júl. 5. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Ritkábban, de rá gyújtottam.
júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteid voltak?
júl. 5. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erős influenza szerű tünetek.
júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bár fél napig volt lázam, utána 4 napig már csak a bőröm fájt. Sajnos, és szerencsére még nem voltam olyan beteg, hogy ne kívántam volna cigarettát.
júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Nincs kovid.
júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Nincs. Az a "néhány" milliónyi ember aki meghalt Covidban, csak azért tette, mert ezt nem tudta. Ugye?
júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
6: Azok mind a pánikba haltak bele.😀
júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is
júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akinél hasmenéses tüneteket okoz, annál semmi jelentősége, hogy rágyújt-e. Ha fulladozik cigi nélkül is, akkor jobban megfontolandó.
júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előrebocsájtom, hogy dohányzom, de aki eddig nem gyújtott rá, az soha se tegye, borzalmas addikció :-(

2020 áprilisától júliusáig voltam nagyon beteg. Köhögés bepisilésig, hőemelkedés, fülgyulladás, iszonyú fáradtság az oxigénhiány és a fertőzés miatt. Nem mentem kórházba, megúsztam maradványtünetekkel.

Hetekig ülve aludtam mentolos cukorral a számvan, hogy calamennyire kapjak levegőt, és ne köhögjek annyira.

Amikor már kibírhatatlan volt a köhögés, akkor gyújtottam rá. Nem tudom pontosan, miért, de akkor kívántam meg, és főleg gőzöm nincs, miért segített időlegesen, de kb fél órára enyhítette a köhögési ingert.

Senkinek nem javaslom ezt a módszert kipróbálásra, csak érdekességképpen írtam le.


Amit javasolni tudok: inhalátor Salvus vízzel töltve. Az segít a gyulladáson, a nyálkahártya kiszáradáson is, és nem olyan őrültség, mint köhögésre rágyujtani. Ha nincs Salvus víz, akkor 9%-os sóoldatot érdemes készíteni forralt vízzel. (üvegcsébe 9g só, majd ezt felöntöd annyi vízzel, hogy az össz súlya 100g legyen. Addig kevered, amíg az összes só fel nem oldódik. Hűtőben tárolva 24 óráig felhasználható.)

Jobbulást mindenkinek!

(Ne cigizzetek!!!)

#5 egy troll

júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!