Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kifolyt a liquid vagy nem...

Kifolyt a liquid vagy nem tudom a poco-ból (e-cigi) és hozzáért a számhoz most pizsereg, mérzegés?

Figyelt kérdés

Kerlek ne utalkozo kommenteket irjatok mert most kicsit be vagyok fosva. Eppen szivni akartam bele mikor ereztem hogy “valamis” lett a szam es egybol mentem leobliteni meg kopdosni. Ez kb 5 perce volt azota bizsereg a szam.


Kerlek szepen, mit csinaljak? Tudtommal halalos a nikotin…



júl. 3. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Uristen valaki segitsen maaaar gyorsan😭😭😭😭
júl. 3. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van a toxikológiai segélyhívó száma, 0-24-ben hívható és szakértő segítséget kapsz.

júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sürgősségi információszolgáltatás mérgezés vagy annak gyanúja esetén:


+36 80 201 199 (0-24 órában, díjmentesen hívható – csak Magyarországról)

júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az, ha töményen a nikotint közvetlenül lenyeled, belélegzed, nem mindegy milyen vegyület pontosan, stb., fél perc alatt halál, de ha még élsz, akkor nem lesz baj, de poco-nak annyi. Mérgezésnél minimum remegsz, hányinger van, hívd a segélyhívót, ha rosszul vagy.
júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért jó az ilyen bevizsgálatlan,kínai garázsokban készült illegális szarokat szívni.rendelj még vagy tízet!!!
júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ursiten senki nem volt rad kivancsi, hogy mondhatsz ilyet? ha nem tetszik nem kell ide irni, huuu de sokat segitettel nekem ezzel 5oske
tegnapelőtt 02:06
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek aki segitett nagyon szepen koszonom!! minden rendben van egyebkent! :)
tegnapelőtt 02:09
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen de nem poco hanem eldobhatos ecigi, ereztem mintha a liquid folyt volna ki es azonnal mentem kikopni es obliteni, most van egy masik es altalaban akkor szoktam tapasztalni mikor lemeruloben van viszont elobb megint kezdte es erosen erzem a szamon a liquid izet de meg nem lett tole bajom
tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!