Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Harmadkézből dohányzás?

Harmadkézből dohányzás?

Figyelt kérdés
Most találkoztam először a fogalommal, ez létező probléma, mennyire kell félni tőle?
júl. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Erről sem hallottam meg. Hárman vagyunk és a harmadik adja a cigit vagy mi?
júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondd már el, ez mit akar jelenteni????
júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mi a rákot jelent?
júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Goggle: thirdhand smoke
júl. 3. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha valamire kiváncsi vagy, írd le a kérdést értelmesen.

Biztos nem fogok az interneten keresgélni valami ökörség után.

Vagy leírod, amit akarsz vagy fölöslegesen koptatod a billenytüzetet

júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Írd le normálisan mit akarsz, vagy menj aludni. Nehogy már neked álljon feljebb.
júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Itt úgy se fogsz normális választ kapni. A magyarok még a second hand smokingot, azaz a passzív dohányzást is megkérdőjelezik. Tudsz angolul, hát olvass angolul tanulmányokat
júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tud angolul, csak most találta ezt és ezzel pöffeszkedni akar.
júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy pl. a 40 éve bent dohányzó nagyszülők házában a falaktól kezdve a bútorokon át a nagymama hajáig tele van minden a dohányzás melléktermékeivel, és hogy ezt pl. egy csecsemő beszívja ha ott van velük. Vagy hogy dohányzó apuka a kisbabát megfogja, hiába mosott kezet előtte, a hajában, ruhájában, bőrén ott van a cucc és mérgezi a gyereket. Kérdező, nyilván veszélyesebb mint a teljesen nemdohányzó környezet és jóval kevésbé veszélyes mint egy láncdohányos szülőpárral felnőni. A "mennyire kell félni tőle" kérdésre milyen választ vársz? Százalékosat? Kicsit/nagyon? Én leszoktam a dohányzásról amikor elkezdtük tervezni a gyereket, férjem már régen. Nagymama dohányzik, de nem a házban. Amikor idejön hozzánk, akkor nem gyújthat rá míg itt van, de ha hozzá megyünk akkor a saját házában nem fogom ezt megtiltani, de úgy láttam ritkábban ment ki rágyújtani. Nyilván kezet most mielőtt a gyerekhez nyúl utána. Nem vagyok álszent, nem balhézok emiatt, kb. 2 hetente találkozunk vele, valószínűleg több káros anyagot szív be a baba ha elmegyünk valamit intézni egy forgalmasabb helyre.
júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!