Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Terea dohánytöltetekkel...

Terea dohánytöltetekkel kapcsolatban vélemények?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem Iqost. Nekem az erdei gyümölcsöset ajánlották, ez bejött, nem is vettem azóta más félét. Viszont kipróbálnám a többit is, mik erősebbek, gyengébbek ennél? Kinek mi a személyes kedvence?

jún. 27. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A türkiz és a briza pearl, az pattintós mentolos.
jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eléggé eltér, hogy kinek melyik jön be. Erdei gyümölcsös alatt a Mauve wave-re gondolsz? Az jó, és aránylag intenzív az íze. De van egy újabb fajta pattintós erdei gyümölcsös, azt nem annyira gyümölcsösnek, inkább vegyszer ízűnek éreztem. Egyébként általában a pattintósok előnye, hogy nem tud úgy kimenni belőle az íz. A dinnyés és az almás pattintósok a kedvenceim. Azon kívül a barackos, ami kellemes ízű, és aránylag intenzív, de sajnos hamar kimegy az íze, még akkor is, ha bontatlan kartonban áll. Fel akartam halmozni néhány kartonnal, mert hamarosan már be lesznek tiltva az ízesítettek, de nem érdemes előre sokat venni, úgyis kimegy belőle.

A dohányízűek közül az Amberen éreztem valami kellemesebb ízt, a többi eléggé ízetlen, csak erősségben éreztem eltérést, úgy értem, torokkaparásban. Viszont az új dohányízű Kona egész jó, főleg az illata. Valszeg olyan fogok majd szívni, ha nem lesznek gyümölcsösek.

jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most tudtam meg én is hogy betiltják ezeket, lesznek ezek valamilyen formában pótolva vagy mi lesz ezekkel?
jún. 28. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Már csak a készlet erejéig lehet ízesítetteket kapni. Olvastam olyasmit, hogy ki fognak találni más fajta töltetet, amiben nem dohány van, hanem valami mű nikotinos cucc, amivel próbálják megkerülni a jogszabályokat. Nem biztos, hogy mernék ilyen gyanús dolgokat szívni. Maradnak a dohány ízűek.

Kicsit tudsz rajta ízesíteni házilag, ha gyümölcstea "teafű" közé teszed a tereákat 1-2 napra.

Régebben külön lehetett kapni pattintó golyókat, de sztem már az is be van tiltva.

jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!