Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem lesz bajom ha időnként...

Nem lesz bajom ha időnként rágyújtok buliban, alkohol mellé?

Figyelt kérdés
Igazából 29 éves vagyok és januárban próbáltam ki a cigit. Sose kívánom jozanon sőt undorodom, viszont néha 2 hetente azóta ha valami baráti iszogatas van mindig elszivok akár az este alatt 8 szálat is. Aztán kimosakodok teljesen mert alapvetően undorodok tőle. Ez fél éve megy így kb. Hogy alkalmanként. De megfogadtam hogy soha többet mert nagyon felek a karos hatásaitól. Ugye ennyi tol és ennyi idő elteltével még nem leszek tüdőrákos vagy bármi? Ha Soha többe nem gyujtok már rá bulik alkalmával sem.
jún. 23. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Valaki egész életében naponta két dobozzal szív 80 évig él és semmi baja nincs, valaki meg 30 évesen már halálán van. Tehát lehetetlen megmondani.


Ha elhagyod a cigit akkor biztos minimalizálod az esélyeket.

jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak társasági dohányosok, akik csak a társaság kedvéért gyújtanak rá. A gond ezzel is az, hogy függőség mindig kialakulhat.
jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy lesz bajod, én 16 évesen kezdtem az első 2 évben tudtam tartani a hobby dohányos, party dohányos szintet. De végül sikerült rászoknom. Napi 1-et szívok kávé mellé. Úgyhogy mondok neked valamit, nincs alkalmi dohányos! Előbb utóbb rászoksz! Kamu hogy van aki nem szokik rá( én is azt hittem, de rászoktam)!
jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hosszútávon lehet.
jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem lesz bajod, ám a cigaretta addiktív, tehát valószínűleg rá fogsz szokni, az pedig nem lenne jó.

(egy volt dohányos)

jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meghalt a legjobb barátom. 25-35 éves kora között dohányzott és borozgatott, pálinkázott többet.

Aztán 70 évesen öt évi iszonyú szenvedések mellett, oxigénpalackokkal az ágya mellett, csontvázzá fogyva lehelte ki a lelkét. A kínok kínját élte át, láttam a szenvedést, alig dohányzott és abbahagyta.

Egy másik barátnőm nem hagyta abba, tüdőrákban négy évig szenvedett, ő kórházban halt meg. Borzalmas volt látni!!!

júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném nem dohányzott. 68 évesen tüdőrákban halt meg. Édesanyám, az ő nővére, 82 éves, jól van és a mai napig szívja. Az, hogy kire milyen hatással lesz, nem lehet megmondani, de az alkalmi dohányzás miatt nem lesz bajod, csak akkor, ha a génekben hoztad. Akkor pedig nagy valószínűséggel dohányzás nélkül is lesz.
aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is így kezdtük 10-évesen hogy alkalmanként aztán szépen rá is szoktunk.


Megbántuk,de lerakni nem akarjuk már közel 50 évesen.


Erre a kis időre már minek.

aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Rá van írva a cigarettás dobozra.
szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!