Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma az egyik barátom nagyon...

Ma az egyik barátom nagyon sokszor rám fújta a cigaretta füstjét. Mennyi bajom lesz tőle?

Figyelt kérdés
Cigaretta fóbiás vagyok

jún. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Semennyi bajod nem lesz ennyitől. A "barátaidat" válogasd meg, vagy nyisd ki a szád, mert prosztóság ilyet csinálni.
jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

1-2 alkalomtól nem lesz bajod.

De ha ez rendszeres, akkor lehet belőle baj. A passzív dohányzás nem jó. Én sokáig szívtam passzívan a bagófüstöt sajnos. Énektanárom kérdezte is hogy cigizem-e, mert durván hallatszik a hangomon.... Kenj le a csicskának egy sallert ha nem ért a szóból!

jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
- 2 év az életedből.
jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólj neki. Nem tudom hogy tényleg fóbia vagy allergiát akartál írni. De ha allergiás vagy akkor szólj neki ha nem fejezzi be kerüld a társaságát. Ha fóbia és félsz a cigitől akkor szintúgy szólj neki vagy kerüld ki a füstöt. Csak szivat téged mint például a pók fobiasokat hogy pókokat mutatnak nekik.
jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem is értem. Sok éve dohányzom, de soha nem jutott eszembe más emberre fújni a füstöt. Még 16 éves takonyként sem. Ez már tényleg a legalja szint. Egyébként bajod aligha lesz tőle, legfeljebb büdös leszel.
jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg semmi.
jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!