Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta cigit szívjak...

Milyen fajta cigit szívjak először?

Figyelt kérdés
Nem túl erős, női cigit szeretnék. Tini lányka vagyok és kiszeretném próbálni, de nem tervezem rászokni.
2010. okt. 30. 14:54
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Semmilyet. Legyen eszed.

Én is így voltam, hogy ááá csak kíváncsi voltam. Belerángattam mást is, aztán marha izgalmas lett.

És már csak az izgalom miatt is hogy ne bukjunk le rá kellett gyújtani. Aztán rászoktam.

Amúgy senki se kérte tőled, hogy 13 évessen barbizz és egyéb"gyerekes dolgokat" művelj. De azért 13 évesen ne képzeld magad nagyon nagy felnőttnek.Gondolkozz azon, hova szeretnél menni továbbtanulni, tanulj, sportolj, szórakozz a barátaiddal stb.

2010. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
hat az attol fugg milyen orszagban laksz ..;ehetoleg slim legyen az gyengebb:Des meg az ize is finom pl vogue,pallmall slim:)
2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hááát figyelj ha nem túl erős női cigit szeretnél akkor davidoff leginkább, jéza a fekete dunhill neked nagyon erős lenne... még ami gyenge a viceroy mondjuk az nem női de egész korrekt.. a női cigikkel az a gond h drágák.. bár én nem értem ezt az elhatározást:D sztem ha nagyon ki akarod próbálni akkor kérj egy szálat egy barátodtól..
2011. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!