Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges hogy ettől fogok...

Lehetséges hogy ettől fogok meghalni sok év múlva?

Figyelt kérdés
Régebben passzív dohányos voltam így néha néha beszívtam egy kis cigifüstöt mostmár nem mert sikerült megértettnem anyámmal hogy csukja be az ajtót ha kimegy cigizni. Viszont bátyám a wc-be is beszokott füstölni és most arra mentem be hogy tiszta cigiszag van kiszelőztettem a wc-t és egy pár perc múlva visszamentem ettől lehet bajom később hogy most duplán beszívtam?

jún. 3. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Igen, ráadásul már nem is olyan sok év múlva.


A beszívott füst már lerakódott a tüdődben, elindultak a rákos folyamatok. Ha szerencséd van nem gyorsan terjed, ha nincs, vess keresztet, pár éven belül kalap-kabát.

jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy! Ennyitől amúgy se károsodna a tüdőd, így meg csak a szag maradt már bent, füst nem.
jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De volt még bent egy kis füst szag és duplán lélegeztem be akkor se?
jún. 3. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Hypochondria felsőfokon...
jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag a passzív dohányzás károsabb mint az aktív jogos az aggódásom.
jún. 3. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

> a passzív dohányzás károsabb mint az aktív

ez bullshit. Gondolj bele, amit passzív dohányosként beszívsz, az egy aktív dohányos tüdejében már volt. Mivel nem jött ki minden az aktív dohányos tüdejéböl, amit beszívott, ezért egy aktív dohányos tüdejébe több dolog kerül, mint a passzív dohányos tüdejébe.


Amúgy ha Budapesten élsz, az rosszabb a tüdödnek, mint ha falun passzívdohányoznál.

jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én olyasmit hallottam hogy aki aktívan dohányzik és miközben szívja elégnek azok a káros anyagok de aki passzívan az sokkal több méreganyagot szív be wz aktív dohányossal ellentétben de nem állítom hez igaz lenne csak a neten olvastam.
jún. 3. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag a passzív dohányzás károsabb mint az aktív"


Aki aktívan dohányzik, az passzívan is dohányzik, hiszen ő is többször visszaszívja a saját maga által kifújt füstöt is még többször beszívja újra.


Szóval összességében magára a dohányosra biztosan károsabb a dolog.

jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!