Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizèstől kevésbé fog nőni a...

Cigizèstől kevésbé fog nőni a mell?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, fél éve kezdtem el cigizni. Azt olvastam hogy a cigitol megáll a mell növekedése. Ez igaz?
ápr. 20. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem igaz. Én 16 éves korom óta cigizek és megnőtt. Minden amúgy csak a genetikán múlik. Élhetsz te egészségesen ha szar a genetikád, akkor se lesz nagy melled. Meg ugye a push-up melltartó csodákra képes! Én is azt hordok!

Túl lihegik a cigi károsságát. Mértékkel nem lesz gondod tőle.

ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé visszataszító egy büdös lány.
máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tőle büdös, használok rágót, kezkremet ami elnyomja a szagokat, senki se érzi rajtam
máj. 13. 18:25
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt te csak hiszed, hogy nem érzik át bármin is a cigi bűze!

A nővérem dohányzott kb 15 éves korától, titokban. Volt melle, de valahogy elmúlt, kb mintha 2 fél dió lenne odarakva. Azon nem segít a push-up.

Én D kosarasat hordok, rövid ideig cigiztem csak.

Persze, lehet, hogy nincs összefüggés.

máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem olyan olcsó k@rva büdös szart szívok hogy annyira lehessen érezni.senki se érzi rajtam ha veszek be rágót, és nagyon illatos krémmel bekenem a kezem.
máj. 30. 15:22
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Most a cigi bűze, vagy a kosárméret aggaszt?

Kb annyira tudja fedni a szagát az illatos krém, mint a mosdatlanság szagát a parfüm.

Addig mincs baj, amíg a partnered is dohányzik, de ha nem, az ciki.

máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én életembe 1x próbáltam a cigit, de rájöttem felesleges. Ennek ellenére A kosár se a mellem.
máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16! Nem kotekedni akarok, csak elmondom hogy van egy avonos kremem pontosan nem tudom a nevét, de tényleg maximálisan elnyomja a szagát, de ha esetleg mégse teljesen, úgyis "kiszellőzik"

Sose érzete rajtam semki a cigit még anya se pedig neki aztán "farkas orra" van de szó szerint

máj. 30. 17:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, inkább az agyműködésre hat.
máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A növekedésre van káros hatással, de szinte mindennek árt.

A bőröd látványosan megsínyli. Ráncos, szürke lesz az arcod, amit eleinte agy kis arcpirosító még elfed. Előbb-utóbb nem lesz elég 1-2 szál finom cigi, hanem elszívsz egy dobozzal /rosszabb minőséget is/ naponta. Ez az igazi veszélye a dohányzásnak, és elég nehéz leszokni róla. Jobb, ha nem játszol a tűzzel!

máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!