Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez normális? Volt már ilyen...

Ez normális? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Szóval elszívtam életem első cigijét és mire a végére értem elkezdtem szédülni de olyannyira hogy össze is estem.
2010. okt. 12. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mármint elájultál vagy csak a szédülés miatt? A első cigi senkinek nem okoz örömet...szédülés, hányinger, székelési inger... ha nem akarsz függő lenni, akkor megelégszel ezzel a élménnyel.
2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen,ez gyakori azoknál akik nem sűrűn dohányoznak vagy nagyobb időt kihagytak,akk megszédülnek!Lehet túl nagy slukkot szivtál...,de sztem ez legyen életed első és utolsó cigije is,nem vesztesz vele semmit,ha nem folytatod sőt csak nyerhetsz vele;)
2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem dohányzom, de pont ezért sem próbáltam még ki, mint amit Te írsz. Sokan mondják, hogy az első sz@r, mert szédülsz és fulladsz. OFF: Na meg azért sem érdekel a dolog, mert nem fizetek azért, hogy károsítsam az egészségem, és csináljak magamnak egy káros szenvedélyt. Úgy tartom, jobb bele sem kezdeni. Bocs, kicsit dohányzásellenes vagyok.:$


19/L


Amúgy hány éves vagy?:) Fiú/lány?

2010. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Mert összeszűkíti az ereket az agyadban, így az nem kap elég oxigént.
2010. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jah,inkább hagyd abba.Pont matekon csináltunk egy kis számítást ezzel kapcsolatban.Ha az olcsóbb(540Ft)cigit veszed,kb mondjuk hetente 2-3-at,akkor egy évben 84ezret dobsz ki az ablakon azért,hogy öld magad.
2010. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nos a 4. válasz nem hangzott valami jól :S

am meg azért szívtam el mert elés sok haverom cigizik és ha egyszer megkínálnak vagy valami akkor ne égjek be és tudjam hogy mégis milyen

de nem leszek függő nem is költenék rá ezt is muteromtól csórtam

am 15 éves vagyok és fiú

2010. okt. 12. 19:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Na ez a gond,hogy azt hiszed leégnél előttük...Ha ők emiatt meg is vetnének akkor sem kellene elfogadni.
2010. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jó persze bajom nem lett belőle legalább tudom hogy milyen de nem szokok rá mellesleg szüleim nem is engednék (nem mindtha ez olyan nagy akadály lenne mert suliban sem látnak) de akkor is
2010. okt. 12. 20:00
 9/15 anonim válasza:

Ha már valaki azért nem barátkozik veled mert nem cigizel az már nem is lehet barát, jobb az ilyennel nem is foglalkozni, ne más után menj, ne próbáld utánozni a másikat! Tedd amit jónak látsz ne akarj rájok hasonlítani.


"4. választ is én írtam"

2010. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jójó persze és amúgy is haverok ezt csak magamtól csináltam mert sokan cigiznek és már kíváncsi voltam
2010. okt. 12. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!