Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek így rászokthat?

Szerintetek így rászokthat?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm napi 1-2 szál cigit elszív.

Nem menőzésből,rajtam kívül nem is tudja senki,azt mondja,hogy feszültség levezetőnek használja.

Próbálom lebeszélni,hogy ne károsítsa az egészségét,de nem hallgat rám,azt mondja,nem fog rászokni.

Ugye tényleg nem szokhat rá napi 1-2 száltól?

Nagyon nem örülnék neki:(


2010. okt. 12. 17:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,a kérdésben rászokhat akar lenni.
2010. okt. 12. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De simán rászokhat, nem egy ilyet ismerek. Valahogy próbáld meg lebeszélni, mert hiába mondja azt, hogy nem fog rászokni, a nikotint napi egy két szál után is igényli a szervezet.
2010. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó,értem:(

Mindenképp próbálom majd lebeszélni továbbra is.

Köszi a választ:)

2010. okt. 12. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A cigi nem is vezeti le a feszültséget, csak akkor ha már rá vagy szokva. Ugyanis akkor a szervezet megnyugszik ha megkapja az adott nikotin mennyiséget.

rá lehet szokni szerintem, sőt lehet, hogy mindenki így kezdi. A cigizés hülyeség, próbáld meg valahogy lebeszélni. (Ha nem milliomos a pénzzel is hathatsz rá. Egy dohányos egyszer leszokott, de azt a pénzt amit addig cigire költött mindig félre tette. Pár év alatt összejött neki egy fasza sportkocsi :) Plusz, pénzért veszi a tüdőrákot, aki cigizik.)

2010. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves?
2010. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

17 éves,mint én:)

Szerintem is hülyeség,hogy levezeti a feszültséget,a pénz pedig nem érdekli...már próbáltam erről az oldalról is megközelíteni.

2010. okt. 12. 18:29
 7/9 Hurrikán Béla válasza:
öö nem szokhat rá mert már rá van szokva szerintem :D
2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vanda*.* válasza:
szerintem a napi 1-2 szál már rászokásnak számít :S
2010. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én napi 2 szál barna szofival kezdtem és utána szép lassan áttértem a kék golden-ra. szűrő nikkülire, ebből napi 10 szálat szívok. a szüleimet nem érdekli a dolog, de tudják. reggelente együtt gyujtunk rá a konyhában:)
2010. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!