Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg jó az elektromos...

Tényleg jó az elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés
szeretnék egyik rokonomnak beszerezni egyet,mert elég sokat dohányzik de az a baj hogy ő elég régimódi és nem tudom elfogadná-e.ha van aki már kipróbálta vagy rendszeresen használja leírná véleményét?és ha jó,akkor hol szerezhetem vagy rendelhetem meg biztonságosan és jó áron?
2010. okt. 10. 13:42
 1/5 anonim válasza:

Aki erős dohányos és nincs szándékában leszokni róla, annak felesleges ilyet venned. Én rászántam magam tavaly, használtam is körülbelül 3 hónapig. Azért hiányzott mellette a "normál cigi". Végül is azért hagytam abba a használatát, mert én egy olcsóbb típust vettem, lehet hogy a drágábbal nem lett volna ez...


Szóval: nem éreztem eléggé a "füstöt" így közvetlen a porlasztóra cseppentettem azt a folyadékot, amit utántöltőként lehet használni. Igaz, azt nem a porlasztóra kell, de én oda cseppentettem, így jóval erőteljesebb volt az íze. Annyi volt a probléma, hogy jóval hamarabb tönkrement így - sajnos. Én vidékről rendeltem, így volt egy kis átfutási idő stb... türelmetlen voltam, kényelmesebb volt bemenni a sarki boltba és megvenni a normál cigit.


Épp most nézegetem a neten, valószínűleg megint nekivágok, mert elegem van a bűzből, a folyamatos áremelésekből, meg persze tartok a betegségektől is.


Összefoglalva: annak, aki rászánja magát hogy elszokik a cigiről, jó lehet. De aki azt hiszi, hogy ez egy az egyben olyan lesz mint az igazi, az téved. De nem rossz!!! :)


Sok sikert mindenkinek!

2010. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. okt. 11. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ha Bp-i vagy akkor legutobb amikor a Lurdy házban jártam az épület közepén árulták..pont egy idős pár volt kíváncsi rá,ők nézegették :P :P
2010. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bejött, de kellett vagy 4 nap az átálláshoz...

Szabályok, csak jót vegyél. ( Hmmm mi is a jó... Ö

1. Akkumulátor:

[link]

2. Atomizátor: kizárólag 4 lyukú DSE 801 -es

[link]


nála lehet venni silvert is

3. e liquid, nekem ez a tuti: [link]


Nézz körül itt is :

[link]


De egyet kell értenem az előttem szólóval, ha nem akar átszokni akkor nem fog menni...

De jó esélyed van rá ha jó cuccot veszel neki, de egy rendes kezdőkészlet cirka 30ezerben fáj....

Ha kell még infó szólj és segítek!

Üdv

2010. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] erről tud valaki valami véleményt mondani?
2011. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!