Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A piros Marborlo régen kb 15...

A piros Marborlo régen kb 15 éve valóban prémium cigi volt egy ideje azonban borzalmas. ez azért van mert már Lengyelbe gyártják és nem amerikai dohánybol mint régen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én régen sem szerettem,égett tőle a gyomrom.Időnként vettem,vagánykodni,aztán volt hogy egy hétig kerülgettem mert annyira nem esett jól.Már 20 éve is többre tartottam a kék szofit,kék multit...
2023. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ez is csak egy hulladék lett, mint az összes többi EU-s fos!
2023. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Lecsökkentették a nikotin és kátrány tartalmát. A mai piros Marlbi olyan, mint a régi fehér Marlbi. Nyilván azért van ez, hogy többet vegyél. Ha többet veszel, az több pénz nekik. Régen elszívtál egy szál piros Marlbit, órákig nem kellett a cigi, beton volt. Most egy baráti beszélgetés közepette, egy dobozzal is elszívok két óra alatt. Ráadásul bárkitől kérek egy szálat, gyakorlatilag mindegy milyet szív, mind egyforma. Egyforma ízű, erősségű stb.
2023. márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!