Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is volt aki gyerekként...

Más is volt aki gyerekként rászokott a cigire majd jóformán tönkretette a gyerekkorát az hogy minden nap próbálta megszerezni a napi cigit?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 10:27
 1/2 anonim válasza:
12-13 évesen csikkeztem egy csomót meg szüleimtől lopkodtam szálakat, de nem mondanám, hogy ez tönkretette a gyerekkorom. Teljesen rászokni mint hogy mindennap cigizek csak később szoktam rá.
2022. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

7-9 éves korom közt minden talált csikket elszívtunk, szülőktől kunyeráltunk minden egyes nap. Akkor még úgy árulták a boltban, mint a csokit. Az ember odament a sorba, levette ami kellett. Mi persze elloptuk. Állandóan cigiszagom volt otthon.

Annyiban hatott ez rám tartósan, hogy elviselem a szagát, nem zavar, viszonylag könnyen le is tudom tüdőzni.

Rá soha nem szoktam, 10 szálat szívtam el talán az elmúlt 10 évben, és az is joint volt.

32F

2022. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!