Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen árban és színben lehet...

Milyen árban és színben lehet kapni Helikont, West-et és Benson&Hedges-t?

Figyelt kérdés
Ezenkívül a nikotin,kátrány és szén-monoxid tartalom is érdekelne.Az összeset kipróbálni elég drága lenne,a dohányboltban pedig nincs pofám megkérni az eladót ,hogy hadd vizsgáljam már át őket.Köszönöm aki időt szán rám !
2010. aug. 31. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

a helikon ha jól tudom 620 van belőle kék. én többről nem tudom de lehet van másfajta is :D



a többiben nem tudok segíteni, sorry

2010. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. szept. 4. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bensonból én aranyat meg ezüstöt szoktam látni, aranyat azt csak dohányboltokban. West.et meg piros villágoskék. Árát egyiknek sem tudom :S
2010. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 5. 15:49
 5/7 anonim válasza:
81%

Westből 3fajta létezik : szürke( 7,06,7), Ice(7,06,7 kék-enyhe mentol aromával) és piros (10,08,10) az ára 540,-

Benson&Hedges Black slide ( az új fajta csúsztatós doboz, 8,07,9 -> mint a kék bond ) 580,- + jár hozzá még a készlet erejéig egy reklámöngyújtó.

Helikont fentebb írták.

Egy gyűjtői/szakértői vélemény tőlem ha megengeded : A West márka egy árban van a Bond, Viceroy termékekkel,tehát sokkal jobbat nem is érdemes várni tőle, mint azoktól. A szürke kissé kapar, de hétköznapi ciginek bevált. A mentolnak nagyon finom mentol aromája van, és uo. erős mint a szürke...csak nem kapar...de egy idő után nem érzed a mentolt. A piros az igazi gyilkos munkás belőle...nem ajánlom..kapar,gagyi íze van...elég tré.

A B&H nagy meglepetést okozott nekem (több mint 80 cigaretta kipróbálása után), az ára elfogadható, a doboza gyönyörű, az íze meglepően jó ! Lassan ég,telt füstöt ad, nem kapar..nekem bejött ! Remélem segítettem 19/F

2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ
2010. dec. 18. 02:08
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
a benson ténylegjó
2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!