Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen a legideálisabb...

Hány évesen a legideálisabb elkezdeni cigizni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%
95 évesen pont ideális.
2021. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is kíváncsi voltam rá, hát még óvodás koromban megkérdeztem keresztapámat, hogy miért cigizik. Erre a számba nyomta, hogy próbáljam ki. Majdnem belehaltam, annyira vacak volt. Elhatároztam, hogy soha nem fogok cigizni. Apám is, az öcsém is cigizett, de én nem gyújtottam rá. Van az mebernek enélkül is elég anyagi kiadása és ráadásul olyan büdös lesz minden körülötted, hogy azt messziról érezni. Szerintem ne kezdd el! Nem leszel se több, se kevesebb mások szemében, ha dohányzol. Sőt, szerintem ma már inkább elfordulnak tőled, mert büdös vagy. Egy nőnél ez még undorítóbb szerintem. Még akkor is, ha Sharon Stone a neved és bugyi nélkül gyújtasz rá! 😄
2021. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A saját érdekedben. És nem csak egészségügyi okokbból... A mai árakon is (és ez egyre rosszabb lesz) anyagi csőd... Kidobnál az ablakon évi fél millió forintot?? Költsd inkább a hobbidra, magadra. Plusz mindenhol úgy kezelnek már, mint egy leprást: gyakorlatilag sehol sem gyújthatsz már rá.
2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, mennyire kell mar ostobanak lenni egy ilyen kerdeshez? Evtizedek ota tele van minden letezo media a dohanyzas karos hatasaival, egyre-masra tiltjak be kozteruleten is es nemcsak Magyarorszagon, reklamozni szinten sok-sok eve nem lehet, a dohanyaru ara mar most is az egekben es meg kozel sincs vege az emelkedesnek, erre jossz te, es megkerdezed hogy mikor 'idealis' elkezdeni?
2021. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Okádék büdös pofát csinálni sok pénzért. Tényleg ideális.
2021. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Most.
2021. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2021. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha már kicsit demens vagy és 5 percig gondolkozni akarsz.
2021. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!