Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van rossz íze a ciginek?

Miért van rossz íze a ciginek?

Figyelt kérdés
Vagy 3 napja beteg vagyok, fájt a torkom, náthás voltam. Szagokat nem éreztem, ízeket igen. Ma már jobb lett azonban most rágyújtottam és ilyen rossz íze van. Ez mitől lehet? Fog még javulni az állapotom vagy már örökre így marad? Antidohányosok kíméljenek.
2021. aug. 30. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A ciginek mindig szar íze van, csak ha sokat tolod nem érzed, frissen ilyen
2021. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát eddig csak azért volt "jó" íze mert folyamatosan szívtam, és most rossz íze van mert "friss"?
2021. aug. 30. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
" Antidohányosok kíméljenek. "
2021. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Max egy hét és ugyan olyan lesz minden.

Amúgy nem esik jól a testednek azért, is. Na meg ha az ember szaglást veszít, változik az ízlelés.

2021. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor lehet róla könnyen leszokni. de gondolom te nem akarod kihasználni ezt a remek lehetőséget.. :D
2021. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Dohányosként írom, most szokj le!

Januárban kórházban voltam 10 napot, olyan állapotban, hogy eszembe sem jutott rágyújtani, le sem tudtam volna menni.

Amikor hazaengedtek, elkövettem a legnagyobb hibát, amit csak lehet: hazaérve az első dolgom volt rágyújtani. Most kb egy hónapon van letenni, és nem megy. Akkor egyszerűbb lett volna. :/

2021. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szervezetednek nem esik jól.
2021. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert nincs ízlésed lehet(:

Bocsi, de sztem jó íze van, pedig nem ízesítettet szívok!

2021. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!