Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa tippek, trükkök?

Vízipipa tippek, trükkök?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá, ki hogyan készíti el, milyen saját "specialitásai" vannak, stb.
2010. aug. 24. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer tettünk a dohány mellé egy kis Joe-t aztán jól szétcsapta az agyunkat az Isten fingja.
2010. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem...

Én ilyesmikkel nem nagyon élek, de köszönöm, hogy megosztottad velem az ötletet.

2010. aug. 25. 11:07
 3/13 psytom ***** válasza:
100%

www.vizipipacenter.hu, itt nagyon jó "pipa-koktél"-okat találsz....dohány kombók, víz helyettesítő dolgok, stb...

az én kedvencem: 1/3 banán + 1/3 ananász + 1/3 alma, nagy szén és a tartályba citromos víz jégkockákkal...na és az elmaradhatatlan sör a kézben:)

egyébként ha bátor vagy, próbálkozz a víz helyett vodkával vagy pálinkával:) kizárólag ha vállalod a következményeket:)

2010. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Ezek a koktélok tényleg faszának tűnnek, meg a tiédet is ki fogom próbálni. A tartályba alkoholt öntögetőset nem biztos, mert én főleg lazítás végett szoktam pipázni, meg a barátnőmmel szoktunk rá sort keríteni hétvégente, mert szép hellyel van hangulata.

2010. aug. 25. 23:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ez válasz e a kérdésedre, de én úgy imádom hogy beszívom amíg bírom levegővel, és nagyon lassan fújom ki (csak szájon,orron át nem) és akkor annyira szééép a füstje tökjó nézni!:D Valamikor a tükör előtt fújom ki hogy még jobban lássam!:D

Amúgy én csak pia mellett szeretem! És utána mindig chipset kívánok!:D

2010. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó, csak én mit kezdjek vele? Én is szeretem sokáig benttartani és kiengedni, de én nem pózolok vele tükör előtt és van, hogy én is valamilyen ital társaságában szívom és pl szeretem a pohárba fújni a füstöt, és nézni ahogy ott marad. Bár gondolom, hogy ez téged annyira érdekel, mint engem a te szokásaid: semennyire.
2010. aug. 26. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Engem érdekelnek mások szokásai talán azért írtam ide...:D

De te mekkora bunkó vagy már bocs!:O :O Minek nyitsz kérdést ha nemérdekel más véleménye?:D

2010. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a "a tartályba alkoholt" nagy hülyeség. Csak a pia elpazarlása.
2010. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tegnap 19:26!


Az egy dolog, hogy te szereted fölöslegesen leírogatni a szokásaid, és téged érdekel is a másiké, de ide kvára fölöslegesen tetted.

Vízipipa tömésével, elkészítésével kapcsolatban tettem fel kérdést, nem a pipa füstjével való játszásnak a szokásairól -.-

A te válaszod kb. olyan, mintha bicikliszereléssel kapcsolatban tennék fel egy kérdést és odaírnád, hogy neked kék színű biciklid van. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor ne írj és végképp ne kezdj el okoskodni utólag!

Ha valakinek a véleményére, szokásaira vagyok kíváncsi, akkor úgy teszem fel a kérdést.


A többieknek köszönöm szépen a segítséget! Aki a linket küldte különösen sokat segített!

2010. aug. 28. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:

mi olyat szoktunk játszani, hogy háromszor szívod 15 másodpercig, egyre lassabban fújod ki, aztán szívod amíg tudod, rászívsz egy kis levegőt, benntartod és nagyon-nagyon lassan kifújod. hatásos hangulatalapozó.


meg persze a török-kör, amikor addig kell lenntartani, amíg újra rád nem kerül a sor.

2011. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!