Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kecskeméten melyik boltba...

Kecskeméten melyik boltba adják ki tutira 18 év alatt a cigit?

Figyelt kérdés

nem kell az antidohányos szöveg már rá szoktam ez van köszönöm


a válaszokat előre is kösz :D


2010. aug. 22. 22:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Milyen büdös lehet a pofája a kis ribinek:D:D
2010. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Egész kecskemétet átkutatjuk háháháhá
2010. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
hát én egyátalán nem vagyok olyan mint amilyennek gondoltok amúgy leszarom a véleményetek gondoljatok azt amit akartok és bocs már hogy megkérdezem hol adják ki mert ahova jártam az bezárt ha nem tetszik nem kell írni és nem kell erre az oldalra járni
2010. aug. 24. 10:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy 20-on éves csajt,hogy legyenszíves vegyen neked cigit,én is megteszem a kiscsajoknak,ha elítélnek érte,ha nem...
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Remélem, egyikben sem!

Nem tudom melyik az a suli, ahol ilyen helyesírásra jó jegyet adnak. Inkább ezt gyakorold!

Egyébként miért akarsz dohányozni? Így jobban tetszel valakinek? Vagy a barátnőid felnéznek rád? Miért?

Hidd el, ahol kiadják neked a cigit, ott vesznek téged a legkevésbé emberszámba!

2010. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ohohohóóóó kis p#cs. nem érdekel itt senkit sem az hogy hányas tanuló vagy. nem tudom minek kell itt vele "dicsekedni". inkább menny szívni a cigit... azért szívja mert ez a mai világban már menő, és így "belehet" csajozni...pf

*L

2010. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mint írtad, Anyukád büszke rád. Lássuk be, okkal. Talán megkérhetnéd, hogy kiskorúságod ideje alatt vegye meg neked ő a cigit. Biztos megteszi, hisz nemes a cél! Így eggyé válhatsz a többi birka kis tinivel, aki azt hiszi ezzel kitűnik a többi közül.
2010. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!