Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet beszerezni cigaretta...

Hol lehet beszerezni cigaretta szipkát?

Figyelt kérdés

Kifejezetten női (hosszú, vékony) kéne, bizonyára sokan láttatok már ilyeneket filmekben.

Budapesten szeretném megvenni személyesen, vagy megfelel az internetes rendelés lehetősége is.


2010. aug. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
dohányboltok
2010. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb dohányboltok, illetve google. -.-'

Amúgy a westendben van egy esélyes hely, a kajásoknál van az aluljró szinten, jobb oldalon, egészen hátra kell menni, majdnem a kanyarig, valami smoke akármi a neve, nem emlékszem pontosan, de az info tábla megmondja.

Elég sokmindenük van, vízipipa dohány és -szén, stb, szóval ott lehet, hogy találsz.

Illetve van még egy a Keletitől nem messze, Szultn Center a neve, ha minden igaz, szintén vízipipa bolt, de más is van ott. Keletitől fekete 7-el 1 megálló kifele, munkaruha boltok vannak nagyjábó szembe, nem lehet eltveszteni. :)

Sok sikert!

2010. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj, hogy kerestem dohányboltokban, illetve google-n is, és nem nagyon találtam, pláne nem olyat, amilyet szeretnék. A Szultánba rendszeesen járok, de az kifejezetten vizipipás.

A másik két helyet megnézem.

2010. aug. 20. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

ha találsz valahol megmondod lécci, hogy pontosan hol, mert nekek is kéne, de sehol se találtam eddig:/ ja és, ha lehet, azt is, hogy mennyibe került

köszi előre is:)

2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is írd le, hogy hol meg mennyiért találtál :) mi anno a duna plazában vettük, az egyik kijárat mellett közvetlenül van egy dohánybolt, de nekem nem tetszett annyira,nem az a tipikus "hosszú, nőies" típus sajna :( Neked mihez kéne egyébként? :)


20/L

2010. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szió!

találtál valahol?

2010. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!