Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen minőségű cigi az L&M?

Milyen minőségű cigi az L&M?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem egy nagy durranás, olyan közép átlag kategória, mint a pall mall, helikon, sopiane
2010. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pocsék
2010. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morfologus ***** válasza:
Ha nincs pénzem Marlborot venni, azt veszek, nem olyan rossz, el lehet szívni. De ez már ízlés kérdése. Ha nem vettél még, 1 próbát megér. :)
2010. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na a Marbi a másik, amerikában az igazi parasztok szívják, nálunk meg menőnek számít :) durva, torokkaparó, én soha nem szerettem és aránytalanul drága
2010. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morfologus ***** válasza:
A kutyát nem érdekli, hogy Amerikában kik szívják, sőt tovább megyek, még az se érdekel hogy itthon kik szívják, ilyesmi választ ma már láttam és fölállt a hátamon a szőr. Már le se írhatom hogy mit szívok, mer valaki beszól hogy jaj de flegma vagy mer marlboro, amerikába meg menők a nagy SUVk, hát akkor majmold őket és te is járj olyannal, még ha neked más tetszik akkor is.
2010. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy Amerikában szarabb minőségű a Marlboro, mint itt. Attól, hogy ott parasztok szívját, itt még lehet jó cigi(nem vagyok Marlboros). Na de nem kanyarodjunk el nagyon a kérdéstől. Köszi a válaszokat, nem tudom, hogy ki fogom-e próbálni, de lehetséges.
2010. aug. 17. 11:02
 7/11 Morfologus ***** válasza:
Hát ha cigizel akkor próbáld ki, mit veszítesz. :) 5 éve cigizek, kipróbáltam már az összeset.
2010. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És melyik tetszett legjobban?
2010. aug. 17. 14:59
 9/11 Morfologus ***** válasza:
48%
Kéket meg a pirosat próbáltam, Én a szlovákiai vagyok, nálunk csak kék meg piros van. A kék az jó, de piros nagyon sz@r szerintem, nekem marta a torkom.
2010. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

már 1 éve cigizem elösször l&m el keztem mert a kedvenc zenészem is azt sziv...

de végigprobáltam én már vájszrojt, marcit, bondot, tömöttcigit is meg palmalt,filipmoriszt, rgb kinát... meg kitugyahogy mit... L&M piros-t tudom csak elszivni és a marbolo a nyomába nem ér!

2011. ápr. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!