Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen változások jöttek az...

Milyen változások jöttek az életedben miután lemondtál a cigiről?

Figyelt kérdés
Jobban érzed magad? Több a pénzed? Egészségesebbnek érzed magad? Tán elhiztál?
2010. aug. 13. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
húú igen, alkohol és cigi együtt jár:( figyi én őszintén próbáltam már mindent..biorezisztenciás kezelést..utána azonnal rágyújtottam, nikotin tapaszt, azzal együtt bagóztam..nikotin mérgezést is kaptam..semmi nem segített..mondom egyedül a terhesség:))))))és nem lett több a pénzem mert elment másra..szóval marad a bagó még nálam..pedig hidd el utálom..még a szagát is:(( férjem már leszokott még szerencse, hogy nem cseszeget miatta..de úgy surranok ki a teraszra bagózni mint valami bűnös:S azért próbáld meg letenni..és picit kerüld a bulikat...lehet ha pár hétig tiszta vagy és elmégy egy buliba akkor már zavarni is fog a füst.
2010. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Végülis már most is zavar a szagja meg mindnee:D

Én pénzügyileg csak reménykedem, vagyis biztos vagyok benne, hogy segiteni fog. Azért nem mindegy..Persze éppen ezért lehet, hogy egyebet fogok venni helyette, de nem biztos, h az a valami akkora értékű lesz, és nem vettem még helyette semmit, és nem is fogok ejsze:D

Köszike!!

Még irjatok, mert olvasni fogom később is!!

2010. aug. 13. 13:47
 13/16 anonim ***** válasza:
becsajoztam
2010. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
spontán, csak magam miatt lemondtam a cigiről 1 hete, elötte 3 évig aktívan dohányoztam, napi doboz,néha több is kicsit, de amióta abbahagytam már érezhetően változott pár dolog, kapok rendesen levegőt,jobb a közérzetem, több pénzem marad, viszont énis zabálok csak mivel nekem olyan az alkatom hogy hiába eszek akármennyit nem hízok, így ettöl nemkell félnem:D
2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. ja és még annyi hogy nemtudtam elképzelni a kávét,energia italt, reggeli első cigit,alkoholt, buszra várást, kaja után stb cigi nélkül, de kajak ki lehet birni:)

17F

2010. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Több pénzed lesz..nem lesz sárga a fogad..nem lesz büdös a szád..és az első 3nap a nehéz onnan már könnyű letenni
2010. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!