Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért égetem oda a vízipipa...

Miért égetem oda a vízipipa dohányt?

Figyelt kérdés
Egyszer tök jól sikerül, aztán másodszorra odarakom (kicserélek dohányt alufóliát mindent) és egyszerűen odaég egy másodpercen belül:S és nem értem miért, mert módszert nem változtatok:S írnátok trükköket h hogyan lehet ezt kiküszöbölni?
2010. aug. 9. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2réteges alu+alugyűrű+egyréteg alu nekem z a bevált módszer 100% hogy nem ég oda a dohányod
2010. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs nem két réteges hanem két réteg
2010. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél új pipár, mert ez nem valami jó ha rögtön odaégeti :S
2010. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen gondoltam már rá, de kettő is van, és mindkettő ezt csinálja =/
2010. aug. 9. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt csinálom mint az első válaszoló, és sosem ég oda :) A gyűrűt azt úgy csináld, hogy letépsz egy négyzet alakú darabot alufóliából, 13*13 cm-eset (kb), és ezt 6-8 mm-enként felhajtod... utána ebből gyűrűt formálsz...Én úgy szoktam hogy kb akkorát, mint a szén (ennél fogva lehet változtatni a kezdeti négyzet alakú fólia nagyságát), és kicsit behajtom a gyűrű belseje felé a végét, hogy ne essen szét. A dohány fölé teszel két ekkora alufóliát, kilyukasztod 4-5 helyen, úgy hogy csak a gyűrűn belül legyenek a lyukak, ezt rá, utána még egy réteg.. És ezt is 4-5 helyen kilyukasztani.
2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hoppá, lehet kicsit zavaros a vége.. Szóval kétrétegű, rá a gyűrű, és arra a szimpla réteg.
2010. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, megpróbálom :) a másik pipa most érdekes módon nem égeti a dohányt, hol az egyik, hol a másik:S a válaszokat hasznosnak értékelném ha tudnám, de rossz a gépem sajnos, és nem tölti be azokat az izéket:S amúgy az nem lehet h lejár a dohány szavatossága vagy vmi ilyesmi?:S

mert tényleg rendszertelenül égeti ( nincs benne logika )

2010. aug. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!