Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit mondanátok, hogy ne...

Mit mondanátok, hogy ne gyújtsak rá?

Figyelt kérdés
2 hete nem cigizek,de most nagyon kívánom.Szívem szerint leugranék a boltba egy kék multiért.Már remegek érte.Adjatok vhogy erőt v nemtom:S:S ez eddig a leghosszabb cigi nélküli időm
2010. aug. 7. 18:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

szia, hát nagyon meg tudlak érteni, én is megszenvedtem vele rendesen, de lassan már 1 éve, hogy nem gyújtottam rá. Az a durva, hogy a mai napig megkívánom. Viszont nekem az elején sokat segített a vizipipa, aztán azt is abbahagytam. 2 naponta csináltam egy vizipipát és azt szívtam, de mivel abban is van némi nikotin, így inkább "leszoktam" arról is.

Amúgy meg végre nem köhögök, sokkal szebbek lettek a fogaim, a bőröm is hamvasabb, a kezem sem büdi és nem sárgásak az ujjaim, nem zabálom kétpofára a rágót és a hajam is jó illatú mindig. Csak előnye van.

Amúgy ezekbe a mai cigikbe tuti hogy raknak valami adalékot, hogy hamar és nagyon függő legyél. Nem szégyellem, de én az első napokban még sírtam is, úgy kivoltam, mindenről a cigi jutott eszembe, kb. mint egy rossz drogos, úgy viselkedtem.

Örülök, hogy ennek már vége, soha többet ezt a kínszenvedést nem csinálnám végig a hülye cigi miatt. Na meg nem költök el napi 600 Ft-ot.

2010. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha rá mersz gyújtani, akkor megkereslek és úgy pofán verlek, hogy eltörik az állkapcsod és nemhogy cigizni, enni se fogsz tudni egy hónapig.

Elég motiváló voltam? :)

2010. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A cigi öli a spermákat :P
2010. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
csaj vagyok.:Dszal a spermáimmal nem lesz gond.:D
2010. aug. 7. 19:40
 15/21 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a petékre is káros a hatása szóval inkább ne tedd :P
2010. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
Menj le a boltba cigiér és gyújts rá.
2010. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Mivel a bagó elég draga, így szerintem válassz valamit, amire spórolsz az árából. Valamit, amire vágysz. Új ruha, új mobil, utazás, esetleg autó... :) és ne téveszd szem elől a célt! Gondolj rá sokat, milyen jó is lesz, mikor megveszed azt az új dolgot. Képzeld el magad, miközben használod! Éld bele magad! Hatha segít! Sok sikert kívánok! :)
2010. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Doruss ***** válasza:

Keress rá a neten (képkeresőben) hogy milyen egy egészséges tüdő és milyen egy dohányzóé, és gondolj bele, hogy mennyi szépséghibától és káros hatástól szabadulsz meg, ha abbahagyod. Ja és hogy mennyi pénzt spórolsz meg. Ez a két hét óriási lépés, nehogy visszaess! Inkább gondolkodj, mi az, amit a cigin kívül élveznél, mi esne jól. Biztos van valami olyan étel, ital vagy tevékenység vagy bármi, ami jól esne, aminek örülnél, és inkább koncentráljezekre a dolgokra, vagy valami másra.

KITARTÁS!!! ;)

2010. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatunk akármit, ha rá akarsz gyújtani, úgyis ráfogsz. Viszont elég nagy hülyeség lenne:D ha már két hétig kibírtad..gondolkodj, tök felesleges volt az a két hét küszködés..
2010. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nem kell itt semmilyen jó tanács.Ide akarat erő kell.

Leakarsz szokni vagy nem? Megakarsz halni elöbb vagy nem.

Te döntésed.Rajtad múlik.És nem a jó tanácsokon.

18L

2010. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!