Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért lett rósz a füvezés...

Miért lett rósz a füvezés hószútavon és mit tehetnék hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Már kB egy jó éve fogyasztok füvet és a mostani időkben nem élem a flasheket le hozódást érzek, emelet egy kis roszulást. Mit kéne tenem ha folytatni szeretném de nem igy hanem normálisan normális flashekel nem be rosszullva újra nevetve szívni a yoelt és nem ugy érezni magam a cigi után mint ha le nyomtam volna egy 1 éjszakás ecstasys partit. Esetleg hagynom kéne most egy idöre, vagy mérsékel kéne fogyasztanom? Ahpgy jelenleg fogyasztom az kb 2 naponta van. De egyébként nem vagyok rá függve nem ezel van itt a gond csak szeretném ujra érezni a cigiket. Ha szeretném akor bármikor le tudom rakni.

#Kábitoszer.
2020. aug. 17. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászokott a szervezeted, ugyanúgy, ahogy más drogokhoz is hozzászokik.
2020. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
És nem: nem tudod lerakni bármikor.
2020. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Hadj ki 2-3 hetet. Am az se mind1 h milyen fű. Ha tucc vegyél erősebbet, világosabb zöldeset, szállósat :)
2020. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

HAgyd abba és legalább egy hónapig ne szívd.

Már a magyar nyelv se megy csak dadogsz.

rósz, hószútavon, roszulást, ahpgy, ezel, akor.

2020. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
neked iskola kellene, nem drog. így is elég ostobának tünsz
2020. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!