Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mi volt? (bővebben lent)

Ez mi volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hónapal ezelőtt elszívtam 1 nap 5 szál cigit.Az első 4 nél nem volt semmi bajom mondjuk a 4. már nem esett olyan jól de aztán haverok mondták hogy még szívjak el 1 et.Az utolsónál rettentő rosszul lettem szédültem,izzadtam,hánytam,görcsölt a hasam,fájt a melkasom...Mostmár a cigi szagától is hányingerem lesz.Ez mi volt ? :O jaa és amúgy ma akarok majd vizipipát venni.1 hete próbáltam ki semmi bajom nem lett tőle.Szerintetek?
2010. aug. 3. 08:55
 1/8 A kérdező kommentje:
JAAA és 13/F vagyok.
2010. aug. 3. 08:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a hülyeséged volt.
2010. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2010. aug. 3. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Elzárta az ereket a cigaretta,ezért nem jutott elég oxigénhez az agyad,ezért szédültél,fájt a fejed,és a gyomrod is.
2010. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőre kicsit talán sok volt. De ne is akarj rászokni, mert drága, és nagyon nehéz leszokni. A vizipipa mehet, nem nagy cucc.


egy dohányos

2010. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt egymás után szívtad el? Vagy egész napra beosztva?

Mert nekem akkor volt ilyen mikor haverommal le akartunk szokni, de még volt a dobozban és sajnáltuk mert hát ki van fizetve úgyh még azt szívjuk el. 3 barna Sopianae volt amit egymás után elszívtam, de nagyon rossz volt :S

Vizipipa szerintem is okés.

2010. aug. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

konkrétan? kis mértékű nikotinmérgezésed volt.

én is jártam már így, még mikor elkezdtem cigizni.

de ne szokj ráááá!!!! nem éri meg.

vizipipa az nagyon zsír, összehozza a társaságot és nem büdös. :) (de nem sokkal ártalmatlanabb)

2010. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a gyomrod görcsölt be, mert lenyelted a füstöt. És azért egymás után 5 barna szofi... durva.
2010. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!