Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szüleim a konyhába dohányozn...

A szüleim a konyhába dohányoznak, amióta az eszemet tudom. Ez a passziv dohányzás mennyiben gátolhatta a növekedésem anno?

Figyelt kérdés
17F vagyok, anyám gyárkémény, a faterom féléve leszokott.
2010. aug. 3. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem semennyire
2010. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hogy milyen magas vagy.
2010. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
sztem se semennyire
2010. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy beszívtad a füstöt te is mint ők... szóval szerintem gátolhatta a növekedést meg úgy az egész fejlődést, meg minden.

hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberekből szülők?

2010. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A növekedésedet talán nem, de a pschichédet annál inkább! Ha ez neked nem tetszett, akkor negatívan hatott rád mindenképpen.
2010. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én kicsi korom óta szívom a füstöt. Mivel anyámék mióta az eszem tudom cigiznek, és általába ott cigiznek ahol rájuk jön. de én úgykifejlődtem h jobban már kisem lehetnék.^^
2010. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért, te a konyhában alszol és kizárólag ott élsz???...


Igazán rendes tőlük, hogy kimentek a konyhába bagózni, más szülők a gyerek orra alá fújják a füstöt!


Amúgy nekem egész gyerekkoromban az apám telefüstölte az egész lakást, akkoriban még nem foglalkoztak vele, hogy ez árthat a gyerekeknek, aztán mégis normálisan kifejlődtem, meg a bátyám is!...


Az, hogy nem nőttél meg eléggé az lehet felszívódási probléma is : szedj SZÓJALECITIN kapszulát (naponta 1200mg), 2-3 hónap után beindul a növekedésed!!!

(A fiamnál is ez volt, évekig semmit nem nőtt, aztán a szójalecitintől úgy elkezdett nőni, mint a gomba, havonta 1 cm-t nőtt tőle!)

2010. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
171 vagyok. Helyesbitek am, csak a szobába nem dohányoznak, máshol igen, de a legtöbbet a konyhába.
2010. aug. 3. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a szójalecitin tényleg hat? lányoknál is?
2010. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mond meg nekik,h kint. én szóltam,és anyum azóta kint cigizik,apum meg leszokott..
2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!