Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet budapesten valahol...

Lehet budapesten valahol szálankent venni cigit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsél magadnak.
2010. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es en hol kerdeztem ilyet? a toltottnek am is szar ize van.
2010. aug. 1. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy törvényes keretek közt bárhol lehetne szálanként cigit venni, max szivart. A töltés nem megoldás, vagy mert nem akarsz lebukni és azért kell szálanként, vagy mert nem akarod a felbontott csomagolásban kiszáradt dohányt szívni (és ha szálanként kell, valószínűleg nem szívsz sokat).

Ha csak nem akarsz lebukni, tartsd a haverodnál (én a kiszakadt táskabélésembe raktam, amíg nem volt publikus), ha tényleg azért kell szálanként, mert csak alkalmanként szívsz, akkor inkább egyezzetek meg többen, és vegyetek közösen egy csomagot.

2010. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csepel kikötő utcai 151-es megálló van egy dohánybolt. Nah ott lehet :D
2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el kérlek!!! :)

Figyelj nem tudom hogy hány éves vagy én 15. Én is dohányzom de elmondom neked ne töltsd és ne vedd szálanként. Dobj össze egy 540 ft-ot vegyél egy dobozzal és az 19 szálas elleszel egy darabig. Ha nem akarsz lebukni, vedd ki a szálakat a dobozból és tedd olyan helyre ahol senki nem találná meg. Én ezt a szálankénti vevést nem tartom jó ötletenek nem is merem azt a boltot de sztem míg egy 540ft-os bondnál vagy viceroynál egy szál értéke kb 25,5 ft, addig abba a dohányboltba sztem elkérhetnek egy 50ft-ot is darabjáért. Gondolj csak bele neki akkor nem lenne üzlet. Úgyhogy vedd meg, rejtsd el és nyugodtam szívogasd el!

2010. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!