Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fogamzásgátló szedése e-cigizé...

Fogamzásgátló szedése e-cigizés mellett?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, láncdohányos. El szeretném kezdeni a fogamzásgátló szedesét ezért úgy döntöttem ideje letennem a cigit. Köztudott, hogy a kettő együtt nagyon veszélyes, viszont azt nem tudom, hogy a cigi melyik anyaga káros a tablettával. A kátrány, a nikotin, a füst vagy micsoda? Szeretném helyettesíteni egy ideig nikotinos elektromos cigivel, viszont hogyha pl a nikotin miatt olyan káros a kettő akkor felesleges.

2020. febr. 21. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A trombózis esélyét növeli, ergo szerintem a keringésre gyakorolt hatása a gond itt a ciginel.

Én azt ajánlom, hogy tedd le először, utána alaposan vizsgáltasd ki magad nőgyógyásszal(legyen vérvétel is) és utána kezdd el szedni.

Ne kockaztass, nem jó buli egy trombózis ilyen fiatalon sem.

2020. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!