Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kombucha vagy kristálygomba?

Kecskeburgermenu kérdése:

Kombucha vagy kristálygomba?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezek, sportolok. Tüdőm nem 100%-os, szerintem van egy kis asztmám, de nem súlyos, ezt is szeretném kicsit javítani. Sok jót olvastam ezekről a gombákról. Kombucha vagy kristálygomba a jobb választás, ha elsősorban a tanulási képesség javítása és a tüdő javítása célom

2015. jún. 3. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az asztmás betegeknek írnak ki oxigént! Addig menj, vizsgáltasd magad, amíg meg nem kapod. Ha már van palackos oxigéned, akkor keress meg priviben, és elmondom, hogy mit hogyan csinálj. Az oxigén erősíti az agyat, gondolkodó és tanuló képesség is nő, a szervezet betegség ellenálló képessége is javul.
2015. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az oxigénen már én is gondolkodtam, jó dolognak tartom, csak most jelenleg nincs lehetőségem beruházni rá. Ezekből a gombatea fajtákból szeretnék egyet beiktatni az életembe, és nem tudom melyik lehet a jobb választás úgy általánosan.
2015. jún. 6. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
fogyaszthatod mindkettőt. Én hármat fogyasztottam egyszerre(+kefirgomba)
2016. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!