Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Méregtelenítek gyümölcsökkel...

Méregtelenítek gyümölcsökkel és zöldségekkel nameg sok sok vízzel és teával. Valami hasznos tippek?

Figyelt kérdés
Például hogy melyiket mikor és mennyit, hány napig stb?
2010. jan. 9. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg tippet találsz a neten,csak gépeld be,hogy "méregtelenítés"!Nagyon sok fajtája létezik.Válaszd ki a neked megfelelőt!
2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elfelejtettem: azért vigyázz a gyümölcsökkel meg a zöldségekkel.Rengeteg méreg (permetszer)lehet bennük.
2010. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én minden csütörtökön gyümölcsnapot tartok. gyümölcs minden mennyiségben, mentes ásványvíz és gyógyteák üresen édesítés nélkül. de csinálhatsz frissen facsat narancslét, grapefruit lét..

ha nem bírod és nagyon éhes vagy banánt egyél, mert magas a gyümölcscukor tartalma.

és ha javasolhatom egyél ananászt és gránátalmát is mert nagyon egészségesek.

2010. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a méregtelenítést, egy bődületes baromság. A máj kimondottan azért van, hogy elvégezze a melót. Amúgy sem hiszem, hogy mérgek lennének benned. Neked csak annyi a dolgod, hogy támogasd a szervezeted maximálisan. Egyél egészségesen, igyál eleget, sportolj, relaxálj, pihenj, kapcsolódj ki. Élvezd az életet :)
2010. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meregteleniteskor rengetek folyadekot kell inni, 3-4 liter nem sok.

ajanlani tudom az intersparban kaphato bio zöldsegleveket!!

2010. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!