Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Pikkelysömör (psoriasis...

Pikkelysömör (psoriasis vulggaris) -nál milyen szerek használnak?

Figyelt kérdés

Beleértve:


Sampon:...?

Fürdetö:...?

Krém/Kenöcs:...?

Testápoló:...?

Szappam:...?

NO SZTEROID!!!


Esetleg valami kapszula féle, vagy valami ami használ?

Mert már az életemet is unom...



2012. jan. 3. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


állítólag a te betegségedre is jó használ. Volt a TV-ben egy ilyen interjú a gyártó és a meggyógyult betegekkel. Volt köztük aki a psoriasis-ból gyógyult meg

2012. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ez használ nagyon hálás leszek nagyon köszi!!!!
2012. jan. 3. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Meggyogyulni ebből nem lehet maximum tünetmentes lehetsz.10 éve szenvedek vele, de ma már nagyon Jò kremjeim, samponom van. A nevüket is leírom majd neked, ha melobol hazaertem. Kitartás
2012. jan. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első dolog, hogy szépen elmész a bőrgyógyászhoz, ahol felmérik az állapotodat. Van egy olyan megoldás, hogy megkéred utaljon be a semmelweis egyetem bőrklinikájára, ahol kivizsgálnak, a krémeken túl 2 lehetőség is lehetséges. A fényterápia és a biológiai terápia. A biológiai csak a legsúlyosabb eseteknél áll fenn és injekcióval van a kúra, de előtte alapos kivizsgálás van. A másik a fényterápia UV-B, UV-A fénnyel, az UV-B utánozza a nap ultraibolya sugárzását, s ez gátolja a gyulladt bőr alatti sejteket. Van egész testre, kézre, lábra is gép. Az UV-A Olyan mint egy szolárium enyhébb, de ezt az orvos dönti el hova kerülsz. Én az UV-B-t kaptam s mit ne mondjak már a 2-ik fénykezelésnél határozottan halványodni kezdtek a foltok nagy örömömre! 2 hónap múlva a hátamról, karomról, hasamról eltűntek!!! Ha ide jössz, akkor a TB támogatja! Maszekba is vannak ilyenek, de azok iszonyat drágák. Korán kell menni, mert sokan várnak. Fél 6-kor mentem be, h első legyek, de egy öreg néni mindig beelőzött. Ha később érsz oda, akkor számíts rá, h 1 óra alatt nem végzel. Én otthonra vettem egy ilyen fénycsövet, h ne keljen bejárni, ami így is hatékony, de természetesen a klinikán sok ilyen cső van egymás mellett, ami így hatékonyabb, de otthon egy kis türelemmel kezelhető 1 csővel is. A szteroid-os krémektől sokan félnek, DE vannak olyanok amik nem tartalmaznak annyi káros hatóanyagot, és ezekkel együtt hatékonyabb a dolog. Dermovate krém szteroidos, de csodákat művel főleg kis foltokkal, és pár nap alatt eltüntettem a foltokat. Van egy másik kevésbé szteroidos úgymond light-os, és ez se kutya! Elosalic kenőcs! Remélem tudtam segíteni! Ha lenne még kérdésed vagy valami nem tiszta írj privát üzit.
2012. jan. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én ekcémás voltam... az orvosok küldtek ide oda, a bőrgyógyász undorodva forgatta a kezem bunkók is volt...Nekem egy nagyon rendes természetgyógyász segitett, és még egy gyógyitó tecnika...
2012. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Micsoda segitett?
2012. jan. 5. 17:27
 7/8 Angyalom Szappan válasza:

A kecsketejes, 100% természetes kézműves szappan a legjobb tisztálkodó szer a betegség esetén! Akát tünetmentességet is el lehet érni vele, de a tünetek enyhülését mindenképpen.

Magyarázata a természetes, növényi alapanyagok (vajak, ápoló hatású olajok) és a kecsketej áldásos ásványi anyag- és Q10 tartalmában van.

Mivel ezek a szappanok nem tartalmaznak mesterséges összetevőket (így mérgeket sem, lsd pl. SLS és társai), nem irritálják és kínozzák tovább a beteg bőrt. Sőt, tisztítanak és azonnal visszazsíroznak. (Bővebben olvashatod a blogomon akár.)

2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sebok válasza:
tudom régi a kérdés meg a hozzászólás is.nálam eldönteni se tudják hog yekcéma vagy pikkelysömör.az össze s gyógyszertári kuytult krémet kipróbáltam még csak csillapitani se csillapitott semmit,natúr,kecsketejes szappan,holt tengeri só szappan,fürdősó,olivaolajos szappan,a felsorolt dolgok mind mind seemi változást nem okoztak csak tejed folymamatosan immár vagy 8 éve.jártam fényterápiára a doktornő lepődött meg lejobban hogy semmi nem változik.annyi a szerencsém hog ytalpakon fel bokáig már és tenyéren van de sajna a tenyerem miatt sehova nem vesznek fel dolgozni.takarító nőnek se vagyok jó és még csak 27 vagyok...kemény dolog ez de már nagyon bele vagyok fáradva.az emberek fintorognak,elhúzódnak....
2014. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!