Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szeretnék áttérni természetes...

Szeretnék áttérni természetes kozmetikai szerekre. Mi a neve és hol kaphatóak ilyenek: izzadásgátlóban, testápolóban, szappanban?

Figyelt kérdés
Keresek olyan izzadásgátló, ami természetes anyagokból van, nincs benne káros szer,a mi nem okoz mellrákot? Milyen szappant ajánlotok ami vagy zsírból van, vagy valami gyógynövényből készült, szintén vegyszerektől mentes? Ugyanígy milyen sampont, testápolót lehet használni?Patikában kevert általános testápolót lehet sokáig használni, mert nekem kiírt ilyet ekcémára, de a jövőben ilyet használok majd, lehet?
2009. márc. 30. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy ismered e pl a Lush termékeit,kizárólag természetes alapanyagokból gyárt a cég szappant,sampont,szájfényt,testápolót,arctisztitókat stb..annyira jó dolgok vannak náluk hogy hihetetlen.környezetbarát a csomagolás,és természetesek a termékek.én nagyon szeretem őket.mellesleg láttam a napokban egy nagy bevásárlóközpontban olyan izzadásgátlót,ami ilyen természetes dolgokat tartalmazott,kristályositva volt,olyan volt 1 kis üvetben mint a sórögök.kis vizet kellett az üvegbe engedni a rögök mellé,felrázni,és kész is volt az izzadásgátló:)ez ilyen pumpás volt rendesen mint pl a parfüm.ésl ehetett hónaljra,lábra izzadásra hajlamos testrészekre rakni,nem okoz allergiát.(a madarad emblémával jelzett szupermarketben láttam..)ebbe lehetett kapni utántöltőt,szóval ez is környezetbarát volt.amugy bármelyik drogériában kapsz szerintem hasonlókat.ja és még pesten a pólus centerben van1 tök jó ilyen bolt,csomó természetes cucc van,mondjuk ez azt hiszem eredetileg szappanokkal foglalkozik:)hát,remélem vmit tudtam segiteni..
2009. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Még egy dolog, jó lenne ha ezek a szerek árban is megfelelnének nekem, ugyanis nincs rájuk sok pénzem, de az ekcémám miatt nagyon kiábrándultam a vegyszeres dolgokból.Izzadásgátlót lehet bioboltban venni?Nem pesti vagyok, vidéki.

2009. márc. 31. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Bioboltokban tudnak segíteni, ha nem is kapható náluk, ahol jó szakember van javasolatot mindenképp tud adni hol tudod beszerezni ezeket a termékeket. Gyógyszertárban is kérdezz rá milyen termékeket gyártanak "házilag". Testápolót biztosan tudnak adni!
2009. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah amúgy énis vidéken lakom,de pl drogériákban simán lehet kapni ilyen termékeket..meg rossmanban.amit a patikában vásárolt dolgok általában a legbiztosabbak,szóval az ott vásárolt krém ami ki van keverve az tuti jó.(amugy a Lush-ban elég drágák a cuccok,ha gondolod ird be googléba és nézd meg,nekik milyen cuccaik vannak.mondjuk ott a természetes alapanyagot meg kell fizetni..:))
2009. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha vidéki vagy, akkor bátran menj be a DM-be és az Alverde izzadásgátlókkal próbálkozz. Árban tökéletesek, bár a görgős változat nem a legjobb izzadásgátló, de a fufus nagyon jó:) Nem kell feltétlenül biot vásárolni mindenből. Attól is függ hol élsz. Pannonhalmán csinálják a legjobb levendulás szappanokat, vagy a sövénykúti kecsketejes szappan is világelső.

Amit én használok (bár én pesten veszem bioboltban)az a lavera teapás szappanja, ami olyan 350 Ft körül van. Innen jó még a citromfüves is például.

A Lush termékeknek érdemes mindig megnézni az összetételét, mert gyakran van bennük méreganyag, csak sajnos a reklámjuk nagyon jó:(

Testápolásra pedig érdemes 100%os szűz olajakat vásárolni (olyan is jó, ami főzéshez készült, csak ne legyen finomított)

Sok sikert az életmódváltáshoz!:)

2009. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Szolnok környéki vagy én tudok neked segíteni!
2009. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szeretném figyelmedbe ajánlani az általam készített kecsketejes szappanokat, amelyek használata után nincs szükséged testápolóra. Kizárólag természetes anyagokat használok, szappanjaim 30% kecsketejet, hidegen sajtolt növényi olajokat, gyógynövényeket és 100-os illóolajokat tartalmaznak.

Az alábbi linken megtekinthetőek:

[link]

2010. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ajsa válasza:
Én is a saját termékemet ajánlanám neked, mivel a garantáltan kipróbált... Nincs honlapunk, csak sajá magunknak és a barátoknak készítünk eredetileg. Írj privátban ha érdekel. Külön kéréseket illatokat, formákat is tudunk csinálni. Samponszappan, szappan, testápoló, ajakír, hajápoló olaj, kézkrém... stb... ekcémára a kecsketejes szappan a legjobb...
2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!