Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Létezik még a természetgyógyás...

Létezik még a természetgyógyászat, mint megbecsülendő egészségügyi szakágazat? (Az 1990-es években elég nagy divat volt...)

Figyelt kérdés
Vagy csak az orvostudomány fejlődik és más gyógyászati célú ágazatra nincs állami támogatás? (Az egészségügyi ellátások most nincsenek a topon...)

#egészségügyi szakágazatok
tegnap 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de mivel sok sarlatánság is beférkőzött közéjük, alaposan meg kell nézni, hogy mit is csinálnak valójában.
tegnap 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászatra nincs állami támogatás, az magánkezekben működik.
tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, volt olyan, hogy "energiát" adtak, mivel nem éreztem magam túl jól. (1998. június 16.) Az nekem is fura volt.


De volt egy fiatalember, aki 1994. május 4.-én adott tanácsokat akkor - én csak egy évvel voltam idősebb nála. (Annak az anyukája vonta félre addig az én anyukámat, hogy milyen rendes lány vagyok, stb.)


Nem zárom ki, hogy bizonyos körülmények között működőképes ágazat, hiszen nagymamám is elég sokáig hitt a gyógynövényekben, házi módszerekben, pl.

tegnap 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik természetgyógyászat, nagyon nagy részben a nagyon is létező placebo hatást használja ki - ebben az energia adásban tipikusan.
tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászat... A gyógyszerek nagy része is természetes anyagokból, gyógynövényekből van. Koleszterinszintre olyan kapszulát szedtem, ami fermentált vörös rizst és articsókát tartalmazott. És hatásos volt. Az erős ereimre a lábamon viszont olyan kapszulát írt ki az orvos, amelyek gingkót, C-vitamint és citrusgyümölcsök héjának a kivonatát tartalmazza.
tegnap 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!