Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vény nélküli nyugtatók közül...

Vény nélküli nyugtatók közül melyik a leggyengébb és a legerősebb?

Figyelt kérdés

aug. 19. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos hasonlóan gyengék, talán az orvosi citromfű elég jó.

Érdemes lenne erősíteni az idegrendszert, B-komlex vitaminnal.

Mert tompíthatjuk, de nem megoldás.

És még hiányzik a pozitív gondolkodás.

Mit gondolsz, mi ez?

Remény a jövőre nézve!

Ez pedig a Bibliában található!

aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően az antihisztaminokat mondanám, nálam pl a loratadin működött.


A gyógynövény alapúaknál nehéz megmondani, mert pont abban térnek el az igazi gyógyszerektől, hogy kiszámíthatatlanabbak, nem biztosítanak olyan pontosan előre látható hatást. Meg persze gyengébbek is. De van akinél egyáltalán nem hatnak, van, akinél meg igen. Nekem a Dr Chen valeriana egész jó, de ha nagyon be vagyok stresszelve, akkor már semmit nem ér. Illetve alváshoz nekem nem vált be.


Hormonok: A melatonint próbáltam alvásra, de nekem olyan iszonyatos rémálmokat okozott, hogy soha többé.


Aminosav: A theanint ha a reggeli kávémmal fogyasztom, segít egy alap jó közérzetet fenntartani, úgy nyugtat meg, hogy nem nyom le közben depresszióba (mint a Frontin).


Vitamin: magnézium biszglicinátot érdemes elalvás előtt bevenni.

aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!