Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly problémára utalhat?

Komoly problémára utalhat?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hete sétálás közben a semmiből megszédültem. Olyan volt, mintha minden jobb irányba dőlne, úgy vettem észre, hogy a lépteimet is erre húzta, azaz megindultam jobbra majd össze is estem. Nem ájultam el, ez a szédülés maximum 10 másodpercig tartott.

Pánikbeteg vagyok, rohamot is kaptam, de nem tudom, hogy az elszédülés is a roham része volt-e, vagy megijedtem tőle és ezért kaptam rohamot. Utána pár percig fájt a fejem, majd az is elmúlt.

Azóta gyakran érzem, hogy mintha kissé instabil lennék, ha megyek le a lépcsőn mintha rohannék lefelé és félek, hogy elesek. Lehet, hogy az ettől való félelem miatt "mesélem be" magamnak ezt az instabil érzést, de közben tartok attól, hogy megismétlődik újra a semmiből és hogy komoly baj áll a háttérben.

A vérnyomásom, ekg-m, vérképem tökéletes, nemrég vizsgáltak, és nem találtak semmit.



2019. júl. 19. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Több mindentől lehet, akár nyakcsigolya, érszűkület, hasonló. Komolyabb kivizsgálást igényel.
2019. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!