Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nagyon rég óta sok a...

Már nagyon rég óta sok a slejmem, viszont az elmúlt 2-3 hétben már fel se jön, inkább csak hánynom kell tőle, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer Veres kopet jött fel, de utána többet nem, ez kb 2 hete volt, aggódnom kene ha csak egyszer volt?

2019. júl. 15. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányingered valószínűleg köhögés miatt van. Valami köptetőt nem írtak fel? Dohányzol?
2019. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szedtem 3 fele koptetot, egyik se használt

Alkalmi dohányos voltam ,de 3 hónapja kb egyáltalán nem dohányzok

2019. júl. 15. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm. És nem szokott maró érzés lenni a nyelőcsövedben?
2019. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köhögsz is vagy csak sok a slejmed??
2019. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A slejmem sok, és a torkom kaparom sokat
2019. júl. 15. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kiköpöd milyen a színe?


Milyen köptetőt szedtél?


Kihányod?

2019. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én allergiás asztmás vagyok egy jó pár éve és kb 2 évet tünetmentes voltam majd csak úgy egy megfázással vissza estem. Ugyan így jött fel a sok cucc köhögési inger kapart a torkom és vissza mentem a orvosomhoz. Kaptam rá pipát és semmi bajom. Javasolnám hogy keress fel egy tüdőgondozót. Beutaló köteles legalább is erre felé de én már nem vártam a háziorvosomra amilyen hülye kiírt volna minden féle szart meg antibiotikumot. Nem is tetszett neki mikor mentem hogy beutalót szeretnék a tüdőgondozóba de kaptam. Ha meg nem ad menj el anélkül úgy is fogadnak ha muszáj csak lassabban kerülsz majd sorra. Meg időpont kell.
2019. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!