Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Ha holnapig...

Mi lehet a baj? Ha holnapig nem javul menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma reggel tesin elég rosszul vettem a levegőt ez kb 08:15 kor volt és most este is szúró fájdalmat érzek sokszor volt már ilyen de nem tartodd eddig. Próbàltam tornázni de nem segített mit csinaljak hogy legalabb javuljon?

2019. ápr. 9. 20:58
 1/6 A kérdező kommentje:
A melkasomnál szúr es fáj
2019. ápr. 9. 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma menj el a sürgősségi de, max azt mondjak, hogy semmi komoly, de legalább nyugodtan alszol 🙂
2019. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha most elmegy a sürgősségire, akkor nem fog aludni sehogy se, mert kb éjjel 2 körül fog sorra kerülni...

Szerintem inkább feküdj le aludni, többet érsz vele. Valószínűleg a rekeszizomnál beszorult egy ideg.

2019. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2019. ápr. 9. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt minden levegovetel vagy mozdulat fajt mert szurt. Ket napig szenvedtem mikor vettem egy nagy mely levegot hallottam egy reccsenest es megkonnyebultem utana mert tobbet nem szurt . Hasonlo volt mint mikor beszorul a levego, a reccsenes meg mint amikor kiropogtatod a nyakad vagy a hatad.
2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt mikor ptxem volt. Menj el a tüdőgondozóba és csináltass kérj egy átvilágítást.
2019. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!