Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy elmuljon a...

Mit csináljak hogy elmuljon a megfázásom? Mert pénteken randim lesz és nem szeretnék betegen menni. A megfázásom már kedd óta tart.

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Coldrex tabletta 4 óránként 2db. Vagy por, neocitran esetleg. Szokásos gyógyszerek segítenek. Igyál teát, pihenj sokat.
2019. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pombar chips! A pombar mindenre jo! <3

(Amúgy nem, nyilván, de kicsi koromban mindig ezt kértem, ha beteg lettem, és mindig jobban éreztem magam utána. :D - lelkileg)


Ami nekem segített, az a sok tea, pihenés, esetleg próbálj meg kamillateával gőzőlni, sós vízzel gargalizálni. Az orrcseppet is használd, de ne szokj rá, mert egy idő után tönkreteszi az orrnyálkahártyád. (Ezt csak úgy zárójelben.)

Hagyma is jó, meg a fokhagyma, de azzal vigyázni kell randi előtt. :)

Ja, igen. Neocitran, vagy valami egyéb gyógyszer megfázásra is jól jöhet, ha borzalmasan érzed magad, Cataflamot is bevehetsz. C-vitamin ilyenkor már nem sokat ér (szerintem), inkább előtte (legközelebb szedjed, ha eddig nem szedted, hátha gyorsabban leküzdöd máskor).

De tényleg a pihenés a legelső.

2019. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb lemaradt: gyógyulj meg, és nagyon sok sikert kívánok a randidhoz! ;)
2019. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!