Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek csigolya elcsúszás?...

Valakinek csigolya elcsúszás? 2mm-es

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja szenvedek vele, fáj az egész hátam már minimális mozgásnál is. Elég sokat híztam, pajzsmirigy betegség miatt, azt még csak most vizsgáltatom. :/ Sokat hiányzom a munkahelyemről, mert ülni is fáj. Ha állok vagy sétálok, akkor a hasam fele is kisugárzik. Legutóbb 8 óra munka után zsibbadt az egész hátam,mert emelgettem a munkahelyemen, ( olyan 30 kg-ot szoktam vagy többet is ettől ) levert a víz tőle, és úgy tud fâjni, hogy a levegővétel is kellemetlen. :( Már másodjára írtak fel rá gyógyszert, sirdalud 6mg, ez egy izomlazító, seractil 400 mg, ez fájdalomcsillapító és én szedek mellé pluszba aflamint 100mg, de így se hatásos... Ortopédiára december 7-re van időpontom. :/ Félek megterhelni a gerincem, de lehet az segítene? Gyógytorna? 21/L

2018. nov. 26. 10:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!