Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Keles utani rosszul lét,...

Keles utani rosszul lét, szerintetek mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok... A kérdésem a következő lenne (igyekszem röviden le írni).. Minden reggel arra kelek hogy hányinger pufadas erős hasi fájdalmak (hasnyálmirigy és köldök környékén), hasmenés és néha kissebb

szédülés és hányás is kísér... Ilyenkor nagyon le gyengülök, és a reggelek kB egyenlőek a remalommal,emelett így is kell dolgoznom...(étkezéstől független a dolog, és a reggel a gyakori, de igazából bármikor elő jön a nap más szakaszában is) a legutolsó tünet erősen friss véres széklet volt, és hányás utáni vér iz a számban emelett hányás nélkül is van h fel fel bűfög gyomorból a vér iz (már hónapok óta gyötör ez a betegség) Orvosnál jártam már vagy 10x

kétszer mentő szállított be erős fájdalmak miatt,de 4 x jártam sürgősségi elatason, de sajnos eddig minden vizsgálat negatív (vér,vizelet,ultra hang, nőgyógyászat, EKG ) amit csináltak... Volt már valaha valakinek hasonló? Mi volt a baj? Mivel kezelte? Köszönöm előre is! ❤️


2018. okt. 20. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja amit ki felejtettem, bármely étkezés után, meg szinte le sem ér a gyomrom a az étel, de rögtön puffadás és hasi fájdalmak jelentkeznek erősen, és hányinger... Szóval az étkezés is nehézséget okoz :(
2018. okt. 20. 15:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja amit ki felejtettem, bármely étkezés után, még szinte le sem ér a gyomromba az étel, de rögtön puffadás és hasi fájdalmak jelentkeznek erősen, és hányinger... Szóval az étkezés is nehézséget okoz :(
2018. okt. 20. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Gastroenterológiára nem nem utaltak be ?? Ha friss vér van a székletben az valószínűleg a vastagbélből származik, tükrözés kellene.
2018. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vér miatt még nem kell pánikba esni, de a jelenléte mindenképp sebre utal, ami nem gyerekjáték! Orvoshoz!
2018. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gyomorfekély?
2018. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat... Egyenlőre jarom az orvosokat tovabra is.. Ma jártam 5x re a sürgőségi elatason, sajnos szintén eredménytelenül, ahogy a széklet tenyésztés is negatív lett... Szerettem volna ha bent tartanak, bár hamarabb ki derült volna mi a baj, de sajnos azt mondták hogy most utaltak ki a gasztroenterologiai vizsgálatra, emelett lehet lessz tükrözés, anélkül pedig nem tarthatnak bent mert az eddigi eredmények nm igényelnek kórházi kezelést hiába már sem enni sem emelni sem semmit nem tudok... Szigorú diétára írtak, (bár a diétás ételt is ki hányom) viszont valószínűleg privát rendelésre iratkozzom, hogy minél hamarabb sikerüljön kezelni azt amit keresnek, ami okozza ezeket... :(
2018. okt. 26. 02:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!