Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez meg normalis?...

Szerintetek ez meg normalis? Mar alig kapok levegot a szamon is meg az orromon is? Kep lent

Figyelt kérdés

Elore bocsanat a gusztustalankodasert, de valaki tudna segiteni? 6 napja benne vagyok a betegsegbe, es voltam 2 napja dokinal, irt fol antibiotikumot, meg meg valami gyogyszert, szedek fajdalomcsillapitot is ami nagyon ritkan hat sajnos, es probiotikumot. Szerintetek ez korhazi eset?

[link]



2018. szept. 11. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tüszősmandulának mondták az én ifjúkoromban. Kellemetlen, de velejárója a betegségednek. Múlandó. :)
2018. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy minek hivjak, csak hogy ennel sokkal nagyobb hely volt eddig a torkomban, es miutan elkezdtem szedni a gyogyszereket azota ilyen.
2018. szept. 11. 13:46
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Menj vissza ahhoz az orvoshoz, aki a gyógyszert felírta és beszéld meg vele a dolgot.
2018. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Bocsi, most jut eszembe, megbeszéltétek az orvossal, hogy nem vagy-e allergiás valamelyik gyógyszerre? Olyankor szokott lenni ilyen garat duzzanat, esetleg az ajkak is megduzzadhatnak. Mindenképpen menj vissza az orvoshoz! Minél hamarabb.
2018. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mononukleozis..csak felrekezeltek.
2018. szept. 14. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!