Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mell alatti kiütéseket hogy...

Mell alatti kiütéseket hogy lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja foltok jelentek meg az egyik mellem alatt kb. 10 cm hosszan, a másik alatt kb. kettőben. Először nagyon csúnya barna volt, használtam rá cannestent, elmentem bőrgyógyászhoz is, aki 2 féle kenőcsöt is felírt rá.


Javult a helyzet, most nincsenek barna foltok, de még mindig látszik, elég piros az egész. Nem igazán tudom, hogy mit tudnék vele kezdeni. Akinek volt hasonló problémája leírni esetleg, hogy neki mi segített?

Eléggé idegesít hogy nem múlik el teljesen, nem szeretném, hogy tartósan ilyen maradjon.

18/L


2018. júl. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A doki szerint mi volt? Tényleg gomba?
2018. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha piros, akkor gyulladt. Ha sebes, akkor fertőtlenítés, ha nem, akkor pedig gyulladáscsökkentő krémet kenj rá. Nekem a skin-cap nagyon bevált, de elég drága és az első pár használatnál csíp is.
2018. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem, igaziból nem mondott semmit, csak azt mondta, hogy szerinte a melegtől van, travocortot írt fel rá, de csak rápillantott, szóval nekem olyan érzésem volt, hogy nem vette teljesen komolyan.


Azt elkezdtem használni, de aztán 3 nap után abbahagytam mert semmit nem használt. A canestentől lett jobb, de attól se múlt el teljesen ugye.

2018. júl. 28. 22:44
 4/6 A kérdező kommentje:
De ennek most már egy hónnapja, volt hogy kicsit jobb lett, egyszer már egészen elhalványult kb. 2,5 hete de aztán megint előjött és azóta sem múlik el.
2018. júl. 28. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a nyakamon a nyakam és a vállam hajlatában. Egyes krémektől jobb lett, de nem múlt el. Végül kiderült, hogy allergiás vagyok, méghozzá az Yves Rocher cuccokra, amiket vagy 3 héttel előtte kaptam névnapomra. Mikor azokat elhagytam, azonnal eltűntek a foltok.

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nem kezdtél el valami új kozmetikumot használni, vagy esetleg mosószert?

2018. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez gomba szokott lenni, főleg ilyenkor nyáron.

Nekem is mindig beizzad és piros. De mivel nem lehet állandóan gomba elleni kenőccsel kenni, nekem a teafa illóolaj és a levendula illóolaj vált be. Nagyon vékonyan kenem. Sokan érzékenyek a tömény illóolajokra, szóval csak óvatosan, és saját felelősségre! De nekem ez a legjobb!

(Esetleg valami krémbe keverve bátrabban használható.)

2018. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!