Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elegge felek mi lehet a...

Elegge felek mi lehet a bajom, irnatok rola valamit?

Figyelt kérdés
Elmentem edzeni,hasgyakorlatot is csinaltam..hazajottem jol teleettem magam..rizs csirke pizza cola red bull stb..ez kb 4 ora alatt ettem meg! Utanna mar ereztem.hogy faj a hasam jobb oldala,el is mentem lefekudni es ahogy oldalrafordultam elegge fajt! Utanna nem nagyon jelentkezett semmifele jel ami miatt aggodnom kellett volna,neha fajt a koldokom es a koldok felett a szegycsonttol a koldokig de nemvolt veszes meet ugyanugy tettem a napi dolgaimat.illetve talan felmis voltam puffadva kicsit... ra kb egy hetre kezdett fajni a gyomrom.. nem olyan veszesen de kellemetlen,fajdogal neha jobb es bal oldalon is,illetve neha olyan erzesem can mint ha egne a gyomrom eves utan es morognak a beleim...kb 3-4 napja minimalisat eszek mert en hulye olvastam interneten hogy lehet ez hasnyalmirigy gyulladas is vagy epe illetve vakbel is...viszont lazam nincs,vizelet se valtozott,viszont a tunetek hasonloak a mai napig mint legkomolyabb gyulladasoknak gondolok itt a hasnyal es a vakbel epe gyulladasra mindenki azt mindja h hulye vagyok mert bemeselem.magamnak viszont dokihiz csak 2 het mulva tudok menni mivel olyan helyen vagyok hol nem latnak el..es kicsit felek,van valami otletetek az elmondottak alapjan mi lehet ez? Lehet csak valami emesztesi problemat vagy bekaotam valamingyomorvirust? Vagy pedig a hasnyalmirigyem? Koszi elore is a valaszotokat!

2018. máj. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Hipochondria és kóros önimádat.
2018. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!