Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan zajlik pontosan a...

Hogyan zajlik pontosan a szifilisz kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legutóbbi véradásom után kaptam egy levelet, hogy valami rendellenességet találtak. Bementem a legközelebbi vérellátóba, ahol közölték, hogy szifilisz. Szerintetek ez az eredmény mennyire pontos, lehet, hogy csak álpozitív a teszt? Szerdán megyek a helyi bőr-és nemibeteg gondozóba, de addig is szeretnék minél több tapasztalatot megtudni, hogyan is zajlik a kezelés, kb. mennyi ideig tart illetve a munkába járást mennyire befolyásolja?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2018. máj. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Az egyik ismerősömnek kijött, hogy HIV pozitiv, amugy is ha szifiliszes lennel azt eszrevennéd magadon a tüneteken keresztül, szerintem nem vagy az csak. Mégis kapsz egy nagy adag penicilint es kesz, manapság ez könnyen kezelhető betegség. Googleba ird be annyi talalatot kidob, hogy mire vegigolvasod tenyleg szifiliszes leszel.
2018. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az ismerősöddel mi lett utána?
2018. máj. 7. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Álpozitív volt
2018. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!