Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha eszem akkor megy a hasam....

Ha eszem akkor megy a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Be kellet jönnöm a korházba, mert az nap reggel ment a hasam és ezért kiszáradtam. De most össze van szükülve a gyomrom és ha eszem általában wc-re kell mennem, a székletem gyakram egy kicsit véres és van amikor nagyon folyékony (már kétszer is elő fordult, hogy olyan álagú volt mint a víz)... Igen csak nekem szilárd széklete kéne alkotnom ahoz, hogy meg tudják vizsgálni. Szóval mit tegyek, hogy szilárd legyen a székletem és, hogy evés után ne menjek wc-re? Kérkek titeket, hogy normális választ adjatok... Ja és 12 éves fiú vagyok.

2018. máj. 4. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor lesz keményebb, szilárdabb ha rendbejött nagyjából az emésztőrendszered.

Addig pihengess, és egyél mindig csak egy-két falatot egyszerre, és lehetőleg ropit, kekszet, pirítóst ha tudnak bevinni neked.

Ja, és a folyadékpótlást se felejtsd el.

2018. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veruskakukucska válasza:
Próbáld ki ezt: [link]
2018. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!