Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Imuran terhesség alatt okozhat...

Imuran terhesség alatt okozhat problemat?

Figyelt kérdés
Colitisem van és imuran kezeles mellett stagnaltam. Váratlanul teherbe estem és szeretném megtartani a picit ezért leálltam a gyogyszerrel gondolvan,hogy nem lesz baj es jobb a picinek ha nem eri semmilyen gyogyszerhatas. Egy honapig oke is volt de kiujult a bajom es verzek es megy a hasam. Még turheto de felek. Visszamentem a dokihoz es visszaallitotta a gyogyszerem,varjuk a hatast. Van valakinek tapasztalata aki szedett gyogyszert terhesseg alatt? Esetleg olyan akinek aktiv lett a baja terhesség alatt? Bármi tapasztalatot megköszönök,de okoskodás olyantol nem kell,aki nem esett át rajta és csak szegrol vegrol hallott valamit.

2018. ápr. 26. 13:32
 1/4 anonim válasza:

Szia! Egészséges babád született a gyógyszer mellett? Nekem is az imurant írták fel.

Köszi a választ!

2022. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Visszaállították a gyógyszerem ,mert azt mondták ha beteg vagyok többet ért a gyereknek mint a gyógyszer és kisebb születési rendellenesség lett végül. Műtötték is vele,de mára minden oké.
2022. máj. 8. 21:02
 3/4 anonim válasza:
Szoptatás alatt is szedted? 3 hónapos a kisfiam, anyatejes és napi 100mg-ot szedek. Kicsit aggódom mert most merült csak fel bennem, hogy oké terhesség alatt szedni kellett se a szoptatásról nem is beszéltem az orvosommal... Mondjuk 3 héttel szülés után voltam a szokásos 3 havi kontrolon lehet, hogy beszéltünk róla csak annyire nem voltam akkor még képben, hogy nem emlékszem. 😅
2022. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fuu nem jó sok az elütés elnézést... Nem olvastam át, fâradt vagyok.
2022. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!