Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombócérzet a torokban és sok...

Gombócérzet a torokban és sok sav mitől?

Figyelt kérdés

Már három napja gombócot érzek a torkomba ami egyre erősebb.. Rosszabb a levegővétel és a nyelés is.Ehetek bármit konkrétan minden ételtől sok lesz a savam,és ha sokat iszok egyszerre akkor nem kizárt hogy néha a folyadék is visszajön😟

Februárba kezdődött ez az egész és eleinte azthittem csak a stressz miatt lehet, de egyre gyakrabban fordul elő.

Sajnos néha napokig tartó hasfájásom is van,de az étvágyammal egyáltalán nincs gond.

Itt az évvége és nem igazán akarok hiányozni a suliból doki miatt szóval mit ajánlotok?

17/L



2018. ápr. 23. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
dokit ajanlok igy is, 1 nap hianyzastol semmi bajod nem lesz. reflux vizsgalat iranyaba kellene elindulni szerintem.
2018. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a bármi amit megeszel? Egyél normális ételt. Tudod milyen az?
2018. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reflux gyanús a tüneted. Lehet rekeszizom sérvtől van nyitva a gyomorszájad. Menj el a háziorvosodhoz, és ad rá gyógyszert. Attól sokkal jobban fogod érezni magad. Ha vége az iskolának akkor menj és vizsgáltasd ki magad gasztroenterológián. Már most kérj időpontot a gasztroenterológiára, mert hónapok az előjegyzés.
2018. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Refluxtól lehet.A torkod milyen,vörös,felmarta a sav? Mutass képet. Menj elsőre a házi dokihoz,kapsz gyógyszert és a gégészetre is el kéne menni,megnézetni a torkod,oda nem kell beutaló.Meg fogják tükrözni a gégédet,akkor az orvos látni fogja van e savfelmaródás.Ha nem javul és lesz időd,el kell menned gyomor,nyelőcsó tükrözésre.Időnkét nekem is van hasonló érzés a torkomban és mindig vörös a garatom.Voltam többször gégetükrözésen és már a csövet is ledugták kétszer.Nekem nem alakult még ki a reflux,de a savas kajákat kerülni kell.
2018. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkorcsosult társadalmunkban mindenki tömi magába a húst, a sót a fűszereket a chipseket cukrozott összepancsolt üdítőket. Nem esznek elég növényi rostot. Aztán csodálkoznak, hogy a gyomruk egy savtenger és ahelyett, hogy végiggondolnák, hogy mi a szarral tömik tele magukat (talán azzal van a baj amit megeszek?!) elmennek orvoshoz és szedik a savlekötőt. :))) Hát egészségükre!
2018. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!